فروش زیبایی گیواودان در ابتدای سال 2021 از رفاه بهتر است

علی رغم تأثیر Covid-19 در مشاغل در سال 2021 ، این شرکت عطر و طعم رشد مطلوبی را در هر بازار زیبایی گزارش داد

تجارت رایحه و عطر و طعم سوئیس Givaudan در سال 2021 شروع شدیدی به معاملات خود انجام داده است ، زیرا عطر و زیبایی از رده سلیقه و سلامتی خود بهتر عمل می کند.

فروش زیبایی ، از جمله بخش های بهداشتی ، مراقبت شخصی و Active Beauty ، از ژانویه تا مارس سال قبل 9.9٪ افزایش داشته است.

علی رغم اینکه عطر خوب تحت تأثیر همه گیر Covid-19 قرار دارد ، این گروه گزارش داد که در ماه های اولیه سال 2021 با افزایش 6.6 درصدی نتایج 2020 ، بازپرداخت این گروه را بهبود می بخشد.

در همین حال ، فروش محصولات مصرفی با رشد در تمام گروه های مشتری و بازارهای سراسر جهان 11.4٪ افزایش داشته است.

بخشهای طعم و سلامتی گیواودان تقریباً 6٪ برای سه ماه افزایش داشته است.

مدیر عامل گیواودان ، ژیل آندریر گفت: “من از شروع نیرومندی که ما تا سال 2021 آغاز کردیم ، در یک محیط بسیار نامشخص مربوط به همه گیری Covid-19 بسیار خوشحالم.”

“ما تقاضای شدید مداوم را در بخشهای کسب و کار خود دیده ایم که تحت تأثیر همه گیری Covid-19 و شرایط بهبود بخشهایی از سهام ما تحت تأثیر قرار گرفته است.

“در سراسر سازمان Givaudan ، من به روشی که توانسته ایم خود را با شرایط به سرعت در حال تغییر سازگار کنیم ، از کارمندان و مشتریان خود حمایت کنیم و از فرصت هایی برای گسترش رهبری بازار خود استفاده کنیم ، افتخار می کنم.”

در حالی که Covid-19 همچنان بر بسیاری از کشورهای جهان ، به ویژه در مناطق اروپا تأثیر می گذارد ، Givaudan هدف خود را بر روی یک استراتژی فراتر از ویروس کرونا قرار داده است.

تا سال 2025 ، این گروه قصد دارد رشد در سبد سهام خود ، گسترش دسترسی مشتری و استراتژی های متناسب با بازار را افزایش دهد.

به عنوان بخشی از این رویکرد و در پشت شروع قدرتمند خود از سال 2021 ، Givaudan تصرف شرکت فناوری رایحه Myrissi را به پایان رسانده است.

این خرید که در ماه فوریه اعلام شد ، قابلیت های Givaudan را در هوش مصنوعی گسترش می دهد ، و به برنامه تهیه کننده برای گسترش نمونه کارها کمک می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>