فروش زیبایی های معتبر آمریکا در سال 2021 به اوج خود رسیده است

هزینه های لوازم آرایشی از ارقام سال 2019 در بازار افزایش یافته است ، اما آرایش عقب مانده است

بر اساس نتایج منتشر شده توسط NPD Group ، فروش در بخش زیبایی معتبر ایالات متحده در سه ماه اول سال 2021 همچنان ثابت بود.

در مقایسه با میزان فروش تا دوره منتهی به مارس سال 2020 ، بخش مراقبت از مو 48٪ افزایش داشته است که بهترین گروه عملکرد را دارد و به دنبال آن عطر با فروش 45٪ به 953 میلیون دلار رسیده است.

مراقبت از پوست همچنین با افزایش 12 درصدی فروش در این دوره از محبوبیت برخوردار بود ، با این حال ، بهبود آرایش کندتر است.

فروش کل لوازم آرایشی رنگی 9 درصد کاهش داشت ، اما با شروع بازگشت مصرف کنندگان به تنظیمات اجتماعی ، در حال جبران است.

طبق یافته ها ، محصولات برجسته بیشترین تقاضا را در میان خریداران داشتند ، که 12 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و برنز با 2 درصد افزایش متوسط ​​روبرو شده است.

با این حال ، محصولات چشم همچنان بر این گروه تسلط دارند ، که ناشی از نیاز اجباری استفاده از ماسک صورت در بسیاری از تنظیمات فضای باز است.در آگوست سال گذشته ، گروه NPD گزارش داد که بخش لب انگلیس سهم خود را از گروه آرایشی پرستیژ از 14٪ قبل از قفل به 12٪ در آن زمان کاهش داده است ، در حالی که کل سهم محصولات چشم از 22٪ به 24٪ افزایش یافته است ماسک های صورت به ویژگی دائمی کمد لباس در فضای باز مصرف کنندگان تبدیل می شوند.

لاریسا جنسن ، مشاور صنعت زیبایی ، گروه NPD ، گفت: “سالگرد فروش در یک دوره قفل در ماه مارس به رشد قوی در اکثر گروه ها دامن می زند.”

“این در سه ماهه بعدی تسریع خواهد شد و قبل از اینکه در نیمه دوم سال تا حدودی تثبیت شود.

“خبر مثبت این است که عطر ، مراقبت از پوست و مو در مقایسه با سال 2019 رشد چشمگیری داشته است ، نمایندگی دقیق تری از فروش صنعت.”

وی ادامه داد: “یک مصرف کننده با انرژی مجدد ظهور کرده است ، که به دلیل خوش بینی در مورد گرم شدن دما ، تعداد موارد کوچک و واکسیناسیون های گسترده ، نوید بازگشت به شرایط عادی را می دهد.”

همانطور که از آب و هوای فعلی انتظار می رود ، فروش آنلاین برای مدت سه ماه همچنان 33٪ افزایش داشته است ، اما آجر و ملات برخی از نشانه های احیا را نشان می دهد.

خرید در فروشگاه نسبت به سال گذشته 3٪ افزایش یافته است که بخشی از آن رشد دو رقمی عطر و فروش مو بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>