فروش زود هنگام سالگرد Nordstrom 2021: بهترین معاملات زیبایی

این عالی ترین زمان سال است. خوب ، شاید بعد از کریسمس ، اما برای بسیاری از دوستداران زیبایی ، فروش سالگرد Nordstrom به ثانیه نزدیک می رسد. نسخه 2021 فروش تازه آغاز شده است (12 جولای) برای اعضای کارت Nordstrom و در روز برای عموم مردم باز خواهد شد 28 جولای (با نام مستعار ، قبل از اینکه حتی متوجه آن شوید). چرا ما اینقدر پمپاژ شده ایم؟ صدها – اگر نه هزاران – مارک تجاری ، از جمله La Mer ، Olaplex ، Kiehl’s ، MAC ، Lancôme ، Charlotte Tilbury ، و بسیاری موارد دیگر در خرده فروش علامت گذاری می شوند.

به عنوان یک یادآوری ، در اینجا جزئیاتی از تاریخ های اصلی ارائه شده است:
– 12 ژوئیه: دسترسی زودرس برای اعضای کارت با شروع می شود آیکون وضعیت
– 14 جولای: دسترسی زودرس برای اعضای کارت با شروع می شود سفیر وضعیت
– 16 ژوئیه: دسترسی زودرس برای اعضای کارت با شروع می شود نفوذ وضعیت
– 28 جولای: فروش سالگرد برای عموم مردم آزاد می شود.

اگر قبلاً این فروش حماسی را خریداری کرده باشید ، می دانید که این یک فروش زیبایی سنتی نیست که فقط محصولات فصل گذشته یا محصولاتی که به زودی متوقف می شوند از بین بروند. در واقع ، این کاملا برعکس است: Nordstrom در واقع راه اندازی می شود محصولات جدید، مجموعه ها ، و انحصاری به موقع برای فروش سالگرد و قبل از بازگشت به قیمت خرده فروشی پس از پایان فروش ، آنها را برای مدت محدود تخفیف می دهد. علاوه بر این ، معاملات فلش یک روزه (با تخفیف بیشتر) در کل ارائه می شود.

اما ما هنوز کارمان تمام نشده است. در صورت نیاز به اقناع بیشتر ، می توانید با هر خرید هدیه رایگان بگیرید. آه ، و حتی یک صفحه ویژه وجود دارد که به شما امکان می دهد فقط خرید کنید جذابیت بهترین برندگان زیبایی با سهولت – در صورتی که گزینه های بدون ذهنیت و تصویب ویرایشگر می خواهید.

شاید از همه بهتر ، نوردستروم به ما اجازه می دهد تا سری به برخی از محصولات و کیت های ویژه ای بزنیم که می توانند مورد توجه شما قرار بگیرند – و به نظر می رسد ، شما باید آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید سریع.

Nordstrom به دلیل تخفیف محصولات مراقبت از پوست در اندازه سالاد در هنگام فروش سالگرد معروف است ، مانند Creme de Corps محبوب Kiehl – بنابراین زمان خوبی برای تهیه کالاهای اصلی است. همچنین این یک فرصت عالی برای آزمایش برخی از دستگاه های خنک کننده مراقبت از پوست است ، مانند بهترین برنده زیبایی NuFace ترینیتی ، با تخفیف عمده.

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد

مجموعه مینی های دوست داشتنی La Mer

ممکن است تصویر حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

کرم بدن Kiehl’s Refill

ممکن است تصویر حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

لایه بردار کامل کننده پوست پائولا Jumbo

یکی از بزرگترین سرقت های فروش این فوق العاده چشم نوازی است دریا مجموعه Loved Minis Set که کمتر از 100 دلار قیمت دارد. شما یک ظرف 0.5 اونسی از کرم نرم مرطوب کننده ، یک بطری 0.5 اونسی لوسیون درمانی ، یک لوله یک اونسی فوم پاک کننده و یک بطری مینی ، 0.17 اونس روغن تجدید می کنید تا پوست شما احساس شود به اندازه ته کودک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>