فروش رکورد بخش لوازم آرایشی فعال باعث تقویت عملکرد LOréals در پایان سال می شود

غول زیبایی فرانسوی که پشت سر Maybelline و Urban Decay قرار دارد ، رشد 13 درصدی رشد این گروه را اعلام کرد که فروش برای اولین بار بیش از 3 میلیارد یورو بود

L’Oréal ، بزرگترین شرکت زیبایی جهان ، گزارش کرده است که فروش Q4 با افزایش رکورد در بخش لوازم آرایشی فعال و بازارهای جدید فروش بیش از حد انتظار است.

بازوی Active Cosmetics غول زیبایی فرانسوی که با رشد در همه بازارها همراه شده است ، برای اولین بار در سال 2020 فروش خود را از 3 میلیارد یورو بیشتر کرد.

مارک های پوست و زیبایی La Roche-Posay و SkinCeuticals از جمله شرکت های با بهترین عملکرد در این گروه بودند که توسط CeraVe هدایت می شوند و رشد چشمگیری در بازار ایالات متحده دارند.

مجتمع سازنده مارک های زیبایی Maybelline و Urban Decay از بهبود قابل توجه بازار چین در نیمه دوم سال – که توسط مدیر عامل شرکت ژان پل آگون “تماشایی” توصیف شده است – با 27 درصد رشد برای سال 2020 بهره مند شد.

گفته می شود که ارقام موجود در چین به دلیل تقاضا در بازار برای عملکرد بهتر محصولات صورت گرفته است ، در حالی که جشنواره های مختلف و کمپین های تبلیغاتی رشد این گروه را تقویت می کنند.

در همین حال ، یک چهارم فروش از طریق افزایش 62 درصدی درآمد آنلاین حاصل شد در حالی که خرده فروشان غیر ضروری همچنان بسته هستند زیرا کشورهای جهان با بیماری همه گیر Covid-19 دست و پنجه نرم می کنند.

“پس از نشان دادن مقاومت خود در نیمه اول سال ، گروه نیمه دوم را با پویایی مصمم و با فضیلت درگیر کرد: شروع نوآوری های بزرگ ، سرمایه گذاری مجدد در محرک های تجاری منجر به بازگشت به رشد مشابه ، با انعطاف پذیری و دقیق کنترل هزینه ها امکان بهبود سودآوری را فراهم می کند. ”

“در طول سال به طور کلی ، و علی رغم بحران ، L’Oréal حاشیه عملیاتی 18.6٪ را حفظ کرد و جریان نقدی عملیاتی قوی ایجاد کرد.”

از اکتبر تا دسامبر ، فروش L’Oréal به 7.88 میلیارد یورو رسید که عملکرد مطلوبی در نتایج آن در سال 2019 دارد ، اما تقریبا 5٪ افزایش مشابه دارد.

دسته لوکس L’Oréal ناامید کننده ترین نوع آن بود ، با فروش در پایان سال حدود 14٪ در آنچه “به عنوان یک زمینه بسیار دشوار” توصیف شد به دلیل کاهش در سفرهای هوایی و بسته شدن بسیاری از نقاط فروش ، کاهش یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>