فروش تازه سازی زیبایی Dermstore اکنون اتفاق می افتد – خرید 20 درصد تخفیف

در اکثر موارد ، ما سعی می کنیم خونسردی خود را در اینجا حفظ کنیم ، اما یک فروش زیبایی در پیش است که ما را به وضوح جنجال می کند (در یک روش خوب). این رویداد تجدید زیبایی Dermstore. قیمت بسیاری از مارک های مورد علاقه پوست ، مو و آرایش ما تا 20 درصد کاهش می یابد. تمام کاری که شما باید انجام دهید استفاده از کد است درخشان هنگام پرداخت دو دلیل اصلی وجود دارد که باعث شده این خبر قلب های کوچک ما را به شدت تکان دهد.

یک چیز ، خرده فروش زیبایی به ندرت در سطح سایت تخفیف ارائه می دهد. این اولین سال آن است ، و در حال حاضر است مارس. ثانیا ، این مارک ها هستند که تخفیف می خورند. اینها برخی از بالاترین قفسه های فروشگاهی ما هستند – مارک هایی که ما عادت کرده ایم هزینه کامل آنها را پرداخت کنیم زیرا فقط خوبه. ما در حال صحبت در مورد موارد مورد علاقه مراقبت از پوست مانند Cosrx ، BeautyStat ، Ren Clean Skincare ، Unsun و NuFace ، برنده جایزه مراقبت از مو از Briogeo ، Sachajuan و Living Proof و آرایش از Kevyn Aucoin ، CoverFX ، Tarte و حتی Meghan هستیم. RevitaLash مورد تأیید Markle.

حتی بهتر ، خرید از مارک های انتخابی مانند Ilia ، EltaMD ، Olaplex و Oribe سود شما را به همراه خواهد داشت دو برابر امتیاز وفاداری. (به عنوان یک تازه کننده ، در شرایط عادی ، اعضای وفاداری به ازای هر 1 دلار پنج امتیاز کسب می کنند.) Dermstore Beauty Refresh Event با پیش نمایش مشترکان ایمیل آغاز می شود مارس 2 و برای هر کس دیگری در 3 مارس ، تا 10 مارس ادامه دارد. این فقط بیش از یک هفته به شما فرصت می دهد تا پس انداز بیش از 200 مارک با تخفیف کم را بدست آورید.

این یک مقدار زمان سخاوتمندانه ای است ، اما هنگامی که در آن غوطه ور شدید ، می تواند یک لحظه پرواز کند ، بنابراین ما چند مورد از موارد مورد علاقه خود را که قطعاً در سبد خرید خود می خواهید ، انتخاب کردیم.

مراقبت از پوست

کاملاً مناسب است که کد مورد نیاز برای پس انداز این فروش را در اختیار داشته باشید درخشان زیرا این دقیقاً همان کاری است که این دستگاه ها ، سرم ها و محصولات ضد آفتاب برای پوست شما انجام می دهند.

تصویر محصول

BeautyStat Universal C Eye Perfector

گشودن در زمینه رنگارنگ - برنده ماسک ضد آفتاب صورت معدنی در Allure Best of Beauty Awards 2019

ضد آفتاب ضدآفتاب Unsun Mineral SPF 30

تصویر محصول

اگر شما از قبل مشتاق سرم ویتامین C BeautyStat هستید ، این مورد است BeautyStat Universal C Eye Perfector یک رژیم غذایی مناسب و غنی شده با آنتی اکسیدان است. این کرم دور چشم با مزایای روشن کنندگی مشابه با Universal Skin Refiner به کاهش تیرگی اطراف چشم کمک می کند و ظاهر خطوط ریز را نرم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>