فروشگاه ‘to-less’ در لندن فرود می آید

اولین فروشگاه آمازون انگلیس در پایتخت افتتاح شده است و با فناوری “فقط بیرون برو” کامل است

سرانجام اولین فروشگاه تازه آمازون در پایتخت انگلیس افتتاح شد.

پس از ماه ها انتظار ، مصرف کنندگان – و رقبا – می توانند نگاهی به رقیب جف بزوس در بازار خرده فروشی مواد غذایی بیندازند.

با استفاده از بازار 200 میلیارد پوندی انگلیس ، فروشگاه Ealing ، لندن ، در برابر Sainsbury ، ASDA و بزرگترین شرکت آجر و ملات Tesco در انگلیس قرار می گیرد.

اما اسب آمازون برخلاف مخالفت ، تسویه حساب یک ترفند نیست و انتظار می رود تجربه خرید آن که قبلاً دیده نشده ، بازار خرده فروشی مواد غذایی را سر و سامان دهد.

مقصد برای اولین بار در نوع خود برای خرید خرده فروشی ، با فناوری “فقط قدم بزن” باز شده و به مشتریان بازدید کننده اجازه می دهد تا پس از اتمام کار ، کالاهای خود را به راحتی از محل خرید خارج کنند.

با این حال ، ورود به فروشگاه محل امنیت است. مشتریان باید برنامه آمازون را با دستگاه تلفن همراه خود اسکن کنند و موارد به طور خودکار به صورتحساب آنها اضافه می شود و کالاها به حساب آمازون آنها شارژ می شود.

برای خریداران زیبایی ، آمازون همچنین پیشنهاد آنلاین خود را در فروشگاه آورده است.

محصولات در فروش شامل ژیلت ، داو ، سانکس ، سیمپل و گارنیر است ، در حالی که غذای تازه نیز روزانه از فروشگاه موجود خواهد بود.

همچنین خریداران می توانند از طریق فروشگاه خرید خود را رزرو کرده و بسته های آمازون خود را تحویل بگیرند.

ساعات کار از 7 صبح تا 11 شب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>