فروشگاه کریم | BT21 Collab از K-Beauty به بهترین شکلها تجلیل می کند | عکسهای اختصاصی

سوپراستارهای کره ای BTS به عنوان سفیران مارک مورد تقاضا هستند. به هر حال ، آنها در حال حاضر از مشهورترین افراد جهان هستند. اما آواتارهای کارتونی آنها به همان اندازه مورد جستجو هستند BT21. گروه شخصیت های دوست داشتنی این گروه – KOYA ، RJ ، SHOOKY ، MANG ، CHIMMY ، TATA ، COOKY و VAN – هنوز فرود نیامده اند یکی دیگر همکاری منحصر به فرد زیبایی: این بار با نام تجاری K-beauty فروشگاه کریم. باید بپذیریم که این یکی از جالب ترین هاست که تاکنون ارائه شده است.

“به عنوان دو مارک پرشور بنیانگذار آسیا که ریشه در فرهنگ کره ما دارند و بر اساس اصول اخلاقی” ‘땀 눈물 “(” خون ، عرق و اشک “) بنا شده اند ، فروشگاه کریم | BT21 افتخار دارد که این همکاری هیجان انگیز را به شما معرفی کرده و بهترین میراث کره جنوبی ما را به نمایش می گذارد “، مارک تجاری در بیانیه ای به اشتراک گذاشت جذابیت. “با خوش بینی ، ما امیدواریم که بتوانیم جامعه خود را برای کمک به گسترش نمایندگی آسیا و پذیرفتن تنوع به عنوان پایه واقعی زیبایی الهام دهیم.”

47 محصول عظیم با مراقبت از پوست ، آرایش و لوازم جانبی زیبایی ، مجموعه محدود تولید شده را تشکیل می دهند. همه با بسته بندی رنگارنگ و شایان ستایش تزئین شده اند که به هر یک از اعضای BT21 اجازه درخشش می دهد. به زودی خواهید توانست با استفاده از RJ’s Gentle Cutie به هیجاناترین اسید هیالورونیک چشم های خسته خود ببخشید! Hydrogel Under Eye Patches یا یکی از ماسکهای مرطوب کننده Timeless Printed Essence Sheet Sheet TATA را امتحان کنید که با ترکیبی از روغن شاهدانه ، هندوانه و همچنین ماده مورد علاقه K-beauty برای پوست حساس تزریق می شود: آلانتوئین.

با انتخاب بسیار زیاد ، در انتخاب مورد دلخواه با مشکل روبرو خواهید شد – این مسئله برای طرفداران BTS قابل حل است. در زیر برخی از موارد دلخواه شخصی ما در فروشگاه Crème | وجود دارد مجموعه BT21 که رسماً در تاریخ 30 مه راه اندازی می شود. اگر آنچه را می بینید دوست دارید ، پیش سفارش ها امروز ساعت 11 صبح ET در thecremeshop.com آغاز می شوند.

5 دقیقه دیگر KOYA! Hydrogel زیر لکه های چشم (5 دلار)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>