فروشگاه عطر پیام های روز مادر را به لبه های زمین منتقل می کند

با ارسال پیام به خرده فروش زیبایی ، پیام های ضبط شده یا نوشته شده مصرف کنندگان را برای مادرانشان در لبه جو زمین پخش می کند

برای یک روز مادر در دنیا ، فروشگاه عطر به مشتریان خود کمک می کند تا خارج از این سبک جهانی جشن بگیرند.

کمپین ‘Say It…’ مشتریان را ترغیب می کند پیامی ضبط شده یا مکتوب برای مادران و چهره های تأثیرگذار در زندگی خود ارسال کنند تا در لبه های خارجی جو زمین پخش شود.

در روز (14 مارس) در یک روز (14 مارس) فروشگاه Parfume Shop یک ویدیو را با تمام پیام های ارسالی ارسال می کند که در طول سفر پخش می شود و به زمین برمی گردد.

خرده فروش گفت: “در حالی که خانواده ها هنوز از هم جدا شده اند و بسیاری برای دومین روز مادر خود را جدا از مادر خود می یابند ، این فرصتی است که عشق را گسترش دهیم و به او نشان دهیم که معنای او با روشی بزرگتر از آنچه در کره زمین بدست آمده است”. در بیانیه مطبوعاتی

یک دوربین از این فیلم فیلمبرداری می کند که به صورت مداوم پیام ها را پخش می کند و در روز مادر در وب سایت فروشگاه های عطر و کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

فروشگاه عطر از مشتریان می خواهد فیلم ها ، ضبط های صوتی یا تصاویر پیام های خود را تا پایان 2 مارس ارسال کنند.

“با یک سال قفل شدن ، ما می دانیم که بسیاری از مشتریان در این روز مادر بار دیگر از مادران خود جدا می شوند و ما می خواستیم به آنها فرصتی برای یک حرکت بزرگ بدهیم تا اطمینان حاصل کنند که آنها عشق را احساس می کنند ، حتی اگر آنها نمی توانند با هم ، “مدیر بازاریابی و تجربه مشتری The Parfume Shop گفت.

وی افزود: “ما برای اولین سفر فروشگاه عطر به فضا هیجان زده ایم و نمی توانیم منتظر بمانیم تا مشتریان بتوانند مادران خود را در این روز مادر با چیزی خارج از این جهان غافلگیر كنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>