فروشگاه عطر با رونمایی از پرچمدار جدید لستر از مشتریان استقبال می کند

با باز شدن مجدد مغازه های غیر ضروری در 12 آوریل ، خرده فروش متعلق به AS Watson اقدامات ایمنی Covid-19 از جمله صفحات عطسه و ضد عفونی کننده دست را ارائه می دهد

در حالی که خرده فروشان غیر ضروری در سراسر انگلستان آماده می شوند تا با رفع محدودیت ها از این دوشنبه ، از درهای مشتریان استقبال کنند ، فروشگاه عطر فروش این مراسم را با افتتاح یک پرچمدار جدید در Fosse Park ، لستر جشن می گیرد.

در 12 آوریل درهای خود را باز کرد ، خرده فروش متعلق به AS Watson با اقدامات فاصله اجتماعی ، صفحات عطسه و ایستگاه های ضد عفونی کننده دست ، که در آخرین فروشگاه لستر و همچنین 169 مکان دیگر که قرار است دوباره استفاده شوند ، امنیت مشتری را در درجه اول قرار می دهد. در همان روز باز می شود.

این شرکت همچنین در حال آزمایش سیستم جدید قرار ملاقات در فروشگاه است که به مشتریان امکان می دهد برای 30 دقیقه مشاوره عطر با یکی از کارشناسان این برند رزرو کنند.

کیتی نیومن ، مدیر بازاریابی و تجربه مشتری در فروشگاه عطر ، اظهار داشت: “ما از بازگشایی بسیاری از فروشگاه هایمان و استقبال مردم عطر خود برای کار در این ماه بسیار خوشحال هستیم و بسیار خوشحالیم که می توانیم یک فروشگاه کاملاً جدید افتتاح کنیم. بعد از یک سال چالش برانگیز. “

بازدید کنندگان از فروشگاه جدید همچنین می توانند از خدمات نظیر بسته بندی کادوها و چاپ روبان شخصی لذت ببرند تا جلوه ای منحصر به فرد به خرید عطرهای خود اضافه کنند ، در حالی که در انتخاب عطرهای جدید و پرفروش The Parfume Shop نگاه می کنند.

برنامه های خرده فروش برای استقبال از مشتریان با خیال راحت اجرای قوانین فاصله گسترده اجتماعی “گسترده” در تابستان گذشته را دنبال می کند ، که با باز شدن مجدد فروشگاه عطر پس از قفل اولیه در سراسر انگلیس به دلیل Covid-19 ، این قوانین معرفی شد.

اقدامات جدید باعث شد که متخصص عطر برای جلوگیری از ازدحام جمعیت سیستم صف “یک در یک” را در نظر بگیرد ، در حالی که آزمایشگاه های فروشگاه آن محدود به کارکنان بود و پس از هر بار استفاده تمیز می شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>