فروشگاه تازه برای جان لوئیس مشاغل بیشتری را تهدید می کند

کاهش هزینه های شارون وایت در حال حاضر بیش از 2000 نیروی کار جان لوئیس را کاهش داده است

فروشگاه لوکس فروشگاه جان لوئیس در حال آماده سازی برای بستن گروه جدیدی از فروشگاه ها است زیرا خرده فروش اقدامات جدی تری برای کاهش هزینه ها انجام می دهد.

بر اساس گزارش ها ، حداکثر تا هشت مشارکت می تواند برای همیشه بسته شود ، مشروط بر مذاکره با صاحبخانه.

تصور می شود بزرگترین و قدیمی ترین مغازه های مشاغل متعلق به کارمندان بیشتر در معرض خطر قرار دارند.

این اعلامیه در حالی است که یک ضربه چکش دیگر به کارگران خرده فروشی جان لوئیس وارد شده است ، زیرا مشاغل در اولویت اصلی کاهش هزینه های آن قرار دارند.

ماه گذشته ، جان لوئیس ، پس از بیانیه اولیه خود در ماه نوامبر ، تأیید کرد که 1500 کارمند دفتر مرکزی آن در معرض خطر تعدیل نیرو قرار دارند.

این کاهش ها در نتیجه حذف هشت فروشگاه انگلیس و بیش از 1000 نقش در تابستان بود.تعطیلات جان لوئیس در ماه جولای شامل محل خرده فروش Birmingham Bullring در مرکز خرید بود که فقط پنج سال قبل افتتاح شد.

تغییر همه گیر شدن به صورت آنلاین باعث شده است تا شارون وایت در مورد استراتژی خرده فروشی فکر کند.

قبل از ورود Covid-19 به انگلیس ، 40٪ از فروش جان لوئیس به صورت آنلاین انجام می شد. این رقم بین 60-70٪ افزایش یافته است.

اما در حالی که جان لوئیس توانسته است بخشی از خسارات وارده به تعطیلی فروشگاه ها به دلیل قفل شدن را جبران کند ، خاتمه دادن آجر و ملات ضرر دیگری برای خیابان های بلند خواهد بود.

مراکز شهرها و مراکز خرید از دست دادن فروشگاه های مارک های Arcadia و همچنین فروشگاه های بزرگ فروشگاه Debenhams احساس آرامش می کنند.

پس از فروپاشی پیش از کریسمس ، هر دو گروه توسط سنگین وزن آنلاین Asos و Boohoo خریداری شدند.

علی رغم معامله نجات برای نجات مشاغل ، Asos و Boohoo علاقه ای به تجارت خیابان های گروه ها ندارند ، به این معنی که بیشتر مشاغل خرده فروشی از دست می رود.

طبق مرکز تحقیقات خرده فروشی ، 158،000 شغل در خرده فروشی انگلیس در سال 2020 از بین رفته است. به استثنای Arcadia که حدود 13000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد.

تجارت لوازم آرایشی برای اظهار نظر با جان لوئیس تماس گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>