فرمولاسیون پودر تا کف Innospecs برنده جایزه Henkel Best Innovation Contributor Beauty Care 2020 می شود

خط Pureact Innospec طیف متنوعی از سورفاکتانت های ملایم و فاقد سولفات است که خاصیت کف کنندگی را در فرمول های مراقبت از بدن و مایع و جامد ارائه می دهد.

Innospec به دلیل حمایت برجسته و خلاقانه این شرکت در زمینه امکان ایجاد فرمول پودر شامپو در زمان رکورد با فن آوری سورفاکتانت Pureact توسط Henkel به عنوان بهترین نوآوری در زمینه مراقبت از زیبایی 2020 اهدا شده است. خط Pureact Innospec طیف متنوعی از سورفاکتانت های ملایم و فاقد سولفات است که خاصیت کف کنندگی را در فرمول های مراقبت از بدن و مایع و جامد ارائه می دهد.

بروس مک دونالد ، رئیس Innospec Performance Chemicals ، گفت: “ما افتخار دریافت این دو جایزه معتبر را از Henkel ، یک شریک اصلی و یکی از رهبران جهانی زیبایی و مراقبت از خانه داریم. این جوایز تعهد مداوم ما را به بهترین کلاس در زمینه نوآوری و پشتیبانی مشتری برجسته می کنند. ترکیبی از فناوری تخصصی و خدمات پاسخگو ، مشتریان ما را قادر می سازد تا محصولاتی را که مطابق با اهداف عملکرد و پایداری آنها هستند ، به طور مداوم فرموله کنند. “

چندین چالش و موانع در طی همه گیر شدن بیماری بوجود آمده است ، به ویژه در اولین قفل. از طریق تعهد عالی و ارتباطات داخلی بین تیم های ما در زمینه تولید ، برنامه ریزی ، تدارکات و زنجیره تامین مستقر در بندر Ellesmere و ایتالیا ، ما توانستیم Henkel را در اولویت قرار دهیم و راه حل هایی برای ادامه تحویل مواد بدون ایجاد اختلال در تولید آنها پیدا کنیم.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>