فال ماه مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

هر نشانه ای را بخوانید پیش بینی های فال 2021 فعلی برای دیدن آنچه که امسال در انتظار شماست یا بررسی کنید مشخصات شخصیتی هر علامت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زودیاک.

به ماه مه ، موجودات زیبا خوش آمدید! سیاره مسنجر عطارد در این ماه شلوغ است. اول ، در دوشنبه ، 3 مه، آن را وارد نشانه اصلی خود از جوزا می کند. این ترانزیت کمک می کند تا جریان ارتباطی راحت تر شود و حال و هوای معشوقه ای به هوا می بخشد. این امر هنگامی تقویت می شود که سیاره عاشق ونوس نیز به جوزا وارد شود شنبه 8 مه. ممکن است ناگهان آسان تر شدن درخواست له کردن یا گفتن شریک زندگی خود در مورد گره خوردن خود باشد.

در حالی که هنوز کارهای زیادی برای مبارزه با COVID-19 وجود دارد ، به لطف گرم شدن هوا و واکسن ، هوای خوش بینی را احساس می کنیم. از ماه جدید در برج ثور روشن استفاده کنید سه شنبه ، 11 مه برای تعیین اهداف. از ماه های آینده چه می خواهید؟ آن را بنویسید ، زیرا وقتی سیاره مشتری خوش شانس وارد ماهی ها می شود پنجشنبه ، 13 مه، رویاها به واقعیت تبدیل می شوند. این یک ترانزیت بسیار مرفه است. در طی یک سال گذشته همه از طریق همه گیری گرفته تا مبارزه مداوم با نژادپرستی سیستماتیک چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته اند. شاید استقبال از هر خبر خوبی عجیب باشد ، اما مطمئناً شما آن را شایسته دارید.

فصل جوزا های اجتماعی از آغاز می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. با باز شدن جهان ، طبیعی است که نسبت به آنچه در مورد اجتماعی شدن راحت هستید اطمینان نداشته باشید. هنگامی که زحل مسئول است وارونه از یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر، شما باید تلاش کنید تا مرزهای سالم برای خود تعیین کنید. این واپسگرایی در مورد مطابقت با سطح راحتی درونی شما با دنیای خارج است.

دایره چهارشنبه ، 26 مه در تقویم خود ، زیرا احتمالاً کمی آشفته است. در قوس شدید ماه ماه کامل و ماه گرفتگی وجود دارد. ماه گرفتگی کارتهای وحشی کیهانی است. با یک شب مرخصی برای مراقبت از خود ، وظیفه خود را انجام دهید تا دراماتی را برانگیزد. شما به بقیه احتیاج خواهید داشت ، زیرا عطارد با رو به عقب رفتن شروع می شود شنبه ، 29 مه. انتظار برای تأخیر در سفر ، سو misاستفاده های ارتباطی و متن های قبلی. اما صادقانه بگویم ، بعد از همه چیزهایی که در این سال پشت سر گذاشته اید ، می توانید از عهده آن برآیید. ماه ژوئن می بینیم!

پیش بینی های مه توسط علامت زودیاک

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

زهره ، سیاره عاشقانه ، انرژی هیجان انگیزی را در زندگی عاشقانه شما به ارمغان می آورد. اگر مجرد هستید ، ممکن است در این ماه با شخص جدیدی ملاقات کنید. اگر با هم شریک هستید ، آماده شوید که عاشق شخص خود شوید و دوباره عاشق آن شوید. فقط در پایان ماه در کسوف ، آرامش خود را حفظ کنید ، زیرا آخرین چیزی که شما نیاز دارید بیشتر درام است. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

ماه مه ، اخبار خوبی برای کیف پول شما به همراه دارد. قول دادن در این اقتصاد دشوار است ، اما ستاره خاکی در تمام قسمت نمودار شما حاکم است. یک قانون این است که اجازه ندارید در مورد هر چیزی که سر راهتان قرار می گیرد احساس بدی داشته باشید. شما ارزش خود را می شناسید و دنیا نیز همینطور است. طالع بینی کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

فصل شماست ، جوزا ، و این یکی برای خاطرات شما خوب خواهد بود. هنگامی که مشتری خوش شانس وارد خانه شهرت و ثروت شما می شود ، انتظار یک هجوم خبر خوب را داشته باشید. بله ، این به معنای چیزهای بزرگ برای حرفه شما است ، اما شما همچنین می توانید خود را عضو یک زوج قدرت بدانید. فقط در امان باشید ، زیرا همه گیری هنوز کاملاً تمام نشده است. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

نوستالژی دوست عزیز شما سعی می کند در این ماه دزدکی حرکت شما باشد ، سرطان ، اما مکیده نشوید. مه برکت عشق جدیدی را به ارمغان می آورد ، اما اگر در مورد یک عاشق سابق خیال پردازی کنید ، ممکن است آن را از دست بدهید. یک ماه جدید در ثور حسی یک شب لذت و آرامش را ارائه می دهد و شروع فصل اجتماعی جوزا شما را به برگزاری پیک نیک در پارک ترغیب می کند. طالع بینی کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

لئو (23 جولای – 22 آگوست)

شما به تعامل اجتماعی احتیاج دارید ، لئو و فصل جوزا برای شما همین مورد را به ارمغان می آورد. اما قبل از اینکه به مهمانی بروید ، مطمئن شوید که این کار را با خیال راحت انجام می دهید و مرزهای مناسب را برمی دارید. واپس گرایی زحل که از این ماه آغاز می شود ، به شما در انجام این کار کمک خواهد کرد. پس از آن ، در ماه گرفتگی در ماه گرفتگی خود را در آغوش بگیرید و خود را غرق کنید تا از هرگونه درام جلوگیری کنید. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

شما یکی از دلهره آورترین علائم زودیاک ، بکر هستید. بعضی اوقات احساس تنهایی می کنید اما نیستید! بسیاری از عجایب زیبا وجود دارد وجود دارد. ماه مه جامعه شما را به ارمغان می آورد. آنلاین یا با خیال راحت در زندگی واقعی ، می بینید که با افراد همفکر ارتباط برقرار می کنید. سیاره حاکم شما ، عطارد ، این ماه واپس گرایانه می رود ، اما شما می توانید از پس آن برآیید. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

وقتی سیاره حاکم شما ، ناهید ، وارد خانه فلسفه نمودار شما می شود ، باید با عاداتی که دیگر به درد شما نمی خورند کنار بیایید. بله ، این ممکن است به معنای رها کردن یک معاشقه باشد ، اما شما می توانید از عهده آن برآیید – این فقط به این معنی است که جای چیز بهتری وجود دارد. خوشبختانه زحل سختگیرانه به شما کمک می کند برای خود مرزهایی ایجاد کنید زیرا وقتی عطارد در اواخر ماه به سمت عقب حرکت می کند ، پیامک های قبلی هرگز وسوسه انگیزتر نبودند. طالع بینی کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

مشتری خوش شانس در این ماه ، عقرب ، خانه لذت شما را روشن می کند ، دقیقاً همان چیزی است که می خواهید بشنوید. با این حال ، شما می توانید بدترین دشمن خود باشید ، بنابراین برای پردازش آسیب های قدیمی مطمئن شوید که با یک درمانگر کار می کنید. شما نمی خواهید اجازه دهید مسائل مربوط به اعتماد شما را از داشتن عشق به رویاهایتان باز دارد. وقتی عطارد در اواخر ماه مه به عقب رفت ، در برابر پیامک های قبلی مقاومت کنید. شما باید خود را در حال حاضر لنگر بیاندازید. طالع بینی کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

شما طی چند ماه گذشته در زندگی شخصی خود چند عقب گرد داشته اید ، اما همه چیز درباره عشق است. بخشی از نمودار شما که بر خانه حاکم است در این ماه روشن می شود ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که با یک شریک زندگی کنید یا از کارهای عاشقانه دیگری که باعث می شوند احساس گرما و دنج داشته باشید لذت ببرید. فقط برای اخبار بزرگ و لرزش های غیر منتظره در هنگام ماه گرفتگی در نشانه خود در پایان ماه مه آماده شوید. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

احساس می کنید انگار دنیا در حال بازگشت به زندگی است ، برج جدی. اما این مسئله شما را کمی عصبی نیز می کند و این اشکالی ندارد. وقتی سیاره حاکم شما ، زحل ، رو به عقب می رود ، شما قادر به ایجاد مرزهایی برای اقامت در منطقه راحتی خود هستید. این یک ماه شگفت انگیز برای زندگی عاشقانه شما است ، و این شانس شماست که یک رابطه را مرتب کنید و یا در نهایت از له شدن خود بپرسید. شما فقط باید برای برقراری ارتباط آماده باشید. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

حتی ممکن است از میزان ترومایی که در طی همه گیری ، دلو تجربه کرده اید ، آگاهی نداشته باشید ، اما این درست است. لازم نیست یک باره با همه چیز کنار بیایید در حقیقت ، مه انرژی مثبت زیادی را در راه شما به ارمغان می آورد ، به خصوص در مورد زندگی عاشقانه شما. فصل جوزا به شما عشق و فرصت های اجتماعی را برکت می دهد ، اما شما باید آماده باشید تا مراقب خود را کنار بگذارید. آسیب پذیری را با ضعف اشتباه نگیرید. فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

خانواده شما ، خون یا منتخب ، در این ماه به شما احتیاج دارند ، ماهی ها. اما نگران نباشید ، سیاره عاشق ونوس این اطمینان را می دهد که برای کنار آمدن با استرس عزیزی را در کنار خود خواهید داشت. هنگامی که مشتری به سمت نشانه شما حرکت می کند ، رویاهای شما شروع به تحقق می کنند ، اما در عوض ، شما باید مرزهایی را در زندگی اجتماعی خود ایجاد کنید. شما می توانید آن را انجام دهید! فال کامل ماه مه خود را اینجا بخوانید.


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>