فال ماهیان ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت ماهی ها.

خرداد مبارک ، رویایی ماهی. ماه گذشته یک کسوف آشفته به ارمغان آورد ، اما شما آن را از طریق فشار کیهانی به دست آوردید. اواخر این ماه یک کسوف دیگر رخ می دهد ، اما قبل از اینکه نگران این موضوع باشیم ، بیایید در مورد زندگی عاشقانه شما صحبت کنیم. هنگامی که سیاره عاشق ونوس وارد سرطان دلواپس و پنجمین خانه لذت شما می شود چهارشنبه ، 2 ژوئن، شما می توانید مانند یک کلوچه چیپس شکلاتی تازه پخته شده احساس گرما و خونسردی کنید. زندگی همه گیر برای زندگی عاشقانه شما سخت بود ، اما ممکن است در حال حاضر از یک شکست جدید لذت ببرید. اگر شریک هستید ، احساس می کنید SO خود را با محبت دوش می کشید. معاشقه کنید ، عشق بورزید و بپذیرید که گاهی اتفاقات خوبی می افتد.

پنجشنبه ، 10 ژوئن ماه جدید و گرفتگی خورشیدی آشفته را در ملکه دراما درام به ارمغان می آورد. دعواهای کوچک را دوست ندارید. از نظر احساسی خیلی عمیق هستید با این حال ، کسوف ، کارت وحشی کیهانی است و باعث می شود همه مانند یک دلقک رفتار کنند. مانند استعاره) در زیر آب بمانید مانند ماهی زیبایی که هستید تا از نمایش کیهانی در این مدت جلوگیری کنید.

دایره یکشنبه ، 30 خرداد در تقویم شما ، زیرا ستاره ها مشغول هستند. انقلاب تابستانی است ، طولانی ترین روز در سال ، و بهانه ای برای پوشیدن گل و رقص با دوستان و خانواده است. از آنجا که این فصل شروع فصل مراقبت از سرطان است ، شما می خواهید با جمع کردن افراد در خارج ، شاید در یک پیک نیک ، از این یکشنبه استفاده کنید. بله ، می توانید شراب بیاورید.

همین تاریخ ، یکشنبه ، 30 خرداد، و همچنین شروع بازگشت به عقب مشتری در ماهی و خانه اول خود را نشان می دهد. هنگامی که سیاره به عقب می رود ، ممکن است احساس کنید که خارج از کنترل در حال چرخش هستید و توسط جریان های اقیانوس سوق داده می شوید. اما این یک توهم است ، ماهیها: مشتری عقب مانده فقط از شما می خواهد که از قدرت خود آگاهی بیشتری کسب کنید. وقتی تمام شد یکشنبه ، 17 اکتبر ، در دلو و خانه 12 ناخودآگاه خود ، نه تنها آگاهی بیشتری خواهید داشت ، بلکه در استفاده از این قدرت نیز بهتر خواهید بود.

هنگامی که عطارد به پایان می رسد ، ارتباطات و جریان سفر راحت تر می شود سه شنبه 22 ژوئن. اندکی بعد ، آسمان شب با یک ماه کامل پررنگ در برج جدی و یازدهمین خانه دوستی شما روشن می شود. دوستی ها به دلیل همه گیری عجیب بوده است. ممکن است دوستانی داشته باشید که بیش از یک سال است که آنها را ندیده اید. استرس نداشته باشید ، ما در این کار با هم هستیم ، اما از ماه کامل استفاده کنید و به دوستان خود بگویید که آنها برای شما چقدر معنی دارند.

سیاره حاکم شما ، نپتون ، نیز در این ماه واپس گرایی خود را آغاز می کند – در نشانه شما ، ماهی ها. وارونه از طول می کشد جمعه 25 ژوئن به چهارشنبه ، اول دسامبر. ممکن است در این مدت احساس خلوت کنید ، آماده باشید تا در خانه خود را حلقه بزنید و به موسیقی گوش دهید و فقط با حیوانات خانگی خود معاشرت کنید. از آنجا که نپتون سیاره حاکم شما است ، شما این عقب مانده را قویتر از سایر علائم احساس خواهید کرد. انجام کارهای شخصی خود بسیار خوب است ، فقط برای برقراری ارتباط با خواسته های درونی خود از این دوره بازگشتی به عنوان یک دوره درون نگر استفاده کنید. اما شما واقعاً خیلی گرم هستید که نمی توانید به تنهایی سوراخ شوید ، پس هر از گاهی فراموش نکنید که برای هوا بیرون بیایید. در امان باشید ، و در ماه ژوئن شما را می بینیم.

وقتی Neptune retrograde تمایل به پایین دستی را شدت می بخشد ، از یک محصول آرایشی استفاده کنید که همه کارها را انجام دهد: رنگدانه کرم دور چشم ، گونه و لب Danessa Myricks Beauty Colorfix ، 18 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>