فال لئو مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت لئو.

به مه خوش آمدید ، سکسی لئو! ماه گذشته باعث برکت در زندگی حرفه ای شما و تشویق برای کشف جنسیت شما شد. هنگامی که سیاره عطارد وارد معاشقه جوزا و خانه یازدهم دوستان شما می شود دوشنبه ، 3 مه، زندگی اجتماعی شما شروع به رشد می کند. لوس ها از تعامل انسان ها تغذیه می کنند و ممکن است فاصله اجتماعی خصوصاً برای شما سخت بوده باشد. از ایمنی صرف نظر نکنید ، اما با شروع واکسیناسیون در افراد (و هنوز هم با احتیاط مناسب) ، اگر احساس امنیت کافی کردید ، سعی کنید افراد را شخصاً ملاقات کنید. یک پیک نیک را در پارک برنامه ریزی کنید و لباس مورد علاقه خود و یک خط چشم پررنگ بپوشید. همگام شدن با دوستان شما احساس نشاط و سرزندگی می کند.

سیاره عاشق ونوس همچنین وارد قلب شکن جوزا و خانه دوست یازدهم شما می شود شنبه 8 مه. این می تواند احتمال یک معاشقه جدید یا حتی یک رابطه عاشقانه با یک دوست را نشان دهد. پس از همکاری ، احساس عصبانیت می کنید ، درست مثل شیر در قفس. اکنون که زندگی به عقب باز می شود ، ممکن است احساس کنید که با انرژی از دیوارها برمی خیزید و به افرادی نگاه می کنید که شاید قبلاً آنها را در نظر نگرفته اید. دوستان می توانند بهترین شرکای عاشقانه را پیدا کنند اما با احتیاط ادامه دهند. انرژی جوزا ممکن است متزلزل باشد ، بنابراین یک پتانسیل مناسب برای روابط واقعی را اشتباه نگیرید. خود را عقب نگه ندارید ، اما مراقب احساسات خود و دیگران باشید. اکنون زمان پرورش روابط است ، نه اقدام تکانشی و شکستن پیوندها.

تمرکز شما روی کار شما در ماه جدید در لوکس ثورهای مجلل است سه شنبه ، 11 مه. از این شب برای روزنامه نگاری و نوشتن اهداف استفاده کنید ، یا در آنچه می خواهید آشکار کنید مراقبه کنید. از این انرژی زمینی نهایت استفاده را ببرید ، زیرا وقتی سیاره مشتری خوش شانس وارد ماهی ها و هشتمین خانه جنسی شما می شود پنجشنبه ، 13 مه، کمی احساس در سراسر مکان برمی گردی. خوشبختانه ، این نباید چیز بدی باشد. تا زمانی که بالای همه کارهایی که باید انجام دهید باقی بمانید ، انجام اتفاقات مثبت می تواند مثبت باشد و این انرژی مثبت می تواند به زنده شدن خیالات کمک کند. فقط مطمئن شوید که با هم ارتباط برقرار کرده و منظم هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>