فال لئو آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت لئو.

به آوریل خوش آمدید ، لئو! پایان ماه گذشته شاهد رشد چشمگیر زندگی عاشقانه خود بودید. در حال حاضر در شنبه ، 3 آوریل، سیاره ارتباطی عطارد وارد برج برج حمل و فلسفه 9 شما می شود. در این مدت ، شما باید به یاد داشته باشید که داشتن چند اختلاف عقیده با شریک زندگی خود یا له ، طبیعی است طبیعی است. به هر حال می خواهید یک نسخه از خودش را با کسی قرار دهید؟ این کاملاً طبیعی است که ممکن است در بعضی موارد اختلاف داشته باشید ، فقط مطمئن شوید که مواردی نیستند که نمی توانید از پس آنها برآیید. این حمل و نقل به شما کمک می کند تا به جای بحث های همه جانبه ، بحث های سالم داشته باشید.

یک ماه جدید تاریک نیز در برج حمل وجود دارد یکشنبه ، 11 آوریل. شما سخت قبول می کنید که اشتباه می کنید ، اما همه ما باید یاد بگیریم و سازگار شویم ، عزیزم لئو. اگر در طی مکالمات اخیر خود ، متوجه شده اید که با شریک زندگی یا دوست خود در مورد ایده هایی که هرگز فکر نمی کردید به آنها نزدیک شده اید ، توافق می کنید ، عجیب نکنید. یادگیری دیدگاه های جدید چیز خوبی است و به شما اجازه می دهد با رشد خود نظر خود را تغییر دهید. بپذیرید که همه پاسخ ها را ندارید و برای یادگیری از دیگران باز باشید.

سیاره عاشق ونوس وارد برج ثور احساسی و دهمین خانه اجتماعی شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. اگر شما مایلید غرور خود را در روابط کنار بگذارید ، زندگی عاشقانه شما تأثیرات قدرتمندی در سایر زمینه های زندگی شما خواهد داشت. این حمل و نقل نشان می دهد که یک شریک می تواند به شما در امر حرفه ای کمک کند یا شما را با یک حلقه جدید اجتماعی آشنا کند. در هر صورت ، این کاملاً نشانگر این است که سلفی های افسانه ای بیشتری خواهید گرفت.

سیاره مسنجر عطارد نیز وارد برج ثور و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما می شود دوشنبه 19 آوریل. این روز را حلقه بزنید و در بالای ایمیل ها بمانید. ممکن است اخباری درباره فرصت سودآور یا فرصتی برای انعطاف پذیری مهارت های خود در شغل فعلی خود دریافت کنید. در همین تاریخ ، فصل مجلل ثور آغاز می شود و قدرت مراقبت از خود را به شما یادآوری می کند. اطمینان حاصل کنید که حتی بیشتر از حد معمول ، شیر زیبا خود را غرق در خود کنید.

آسمان با یک ماه کامل در عقرب و چهارمین خانه خانه و خانواده شما روشن می شود دوشنبه ، 26 آوریل. این بخش از نمودار ما نه تنها شامل محیط واقعی خانه ما بلکه شامل مواردی است که باعث می شود ما در خانه خود احساس کنیم. به عنوان مثال: اگر در مورد جنسیت خود چیزهای جدیدی کشف کرده اید ، در نهایت این موارد باعث می شوند در بدن خود بیشتر در خانه باشید. این مضمون وقتی پلوتو ، سیاره تجدید حیات و تحول ، رو به واپس گرایی پیش می رود ادامه می یابد سه شنبه ، 27 آوریل. وقتی پلوتو وارونه است ، همه ما شیاطین و سایه های خود را بررسی می کنیم. این همان جایی است که اسرار ما پنهان می شوند. وقتی رازهایمان را به نور منتقل می کنیم ، زندگی راحت تر می شود. تو در راه درستی ، لئو. ذهن خود را حفظ کنید ، به کاوش ادامه دهید ، و ما شما را در ماه مه خواهیم دید.

آوریل کار عاطفی زیادی می خواهد ، لئو. باز کردن و خواب راحت با: ماسک خواب وزن دار ، 40 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>