فال عقرب مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی عقرب.

به ماه مه خوش آمدید ، عقرب! ماه گذشته رابطه خود را با حسادت بررسی کردید. آیا اجازه می دهید انگیزه شما ایجاد شود یا فقط مانع شما می شود؟ سیاره ارتباطات عطارد وارد جوزا پرحرف و هشتمین خانه جنسی ، مرگ و تولد مجدد شما می شود دوشنبه ، 3 مه. این حمل و نقل بار دیگر شما را ترغیب به ترک عادت های ناسالم می کند. جایی برای ارتباط مهربان و شفاف با شریک زندگی خود ، له شدن یا دوستداران خود ایجاد کنید.

به دنبال موضوع بالا ، در شنبه 8 مه، سیاره عاشق ونوس در جوزا و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تولد مجدد شما به عطارد پیوست. شما برخی از مسائل مربوط به اعتماد را دارید ، عقرب ، و این باعث می شود که مراقب باشید. وقت آن است که بررسی کنیم آیا دیوارهای شما از شما محافظت می کنند یا مردم را از آنچه در زندگی می خواهید دور نگه می دارند. با این حال ، گفتن این کار آسانتر از انجام است ، و اگر اعتماد به نفس شما سخت است ، برای کمک به پردازش یک ضربه پایدار ، با یک درمانگر همکاری کنید. ماه جدید آرام در ثور زمینی روشن سه شنبه ، 11 مه فرصتی برای ایجاد آغازهای جدید و الگوهای ارتباطی سالم را ارائه می دهد.

بر پنجشنبه ، 13 مه، سیاره خوش شانس مشتری وارد ماهی های رویایی و پنجمین خانه لذت شما می شود. این تاریخ را در تقویم خود بچرخانید ، عقرب شدید ، زیرا زندگی در آستانه جنسی شدن است. شما گاهی به میزان پیچیدگی خود افتخار می کنید ، اما این شهرت همچنین می تواند شما را در تاریکی زندگی کند. اکنون ، ممکن است دریابید که فرصت های بیشتری برای کسب درآمد بیشتر و بروز روابط رویایی خود وجود دارد. وقایع زندگی که زمانی دور از دسترس احساس می شدند ناگهان درک می شوند. حتماً از سلامت روان خود مراقبت کنید تا بتوانید این نعمت ها را دریافت کنید.

عقرب عزیز آماده لشکرکشی در آفتاب شوید ، زیرا فصل اجتماعی جوزا آغاز می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. دوری از عزیزان در هنگام شیوع همه گیر اثرات بزرگی به بار آورده است. با گسترش واکسن و گرم شدن هوا ، افراد بیشتری با خیال راحت وقت را با هم می گذرانند. زحل از عقب می رود یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر، از همه ما می خواهیم مرزهای سالم در اطراف جامعه پذیری ایجاد کنیم. خود را عجله نکنید ، اما در عین ایمن ماندن برای دوستان وقت بگذارید.

در ماه بمانید و برای خود کاری انجام دهید ، مانند شام یا استراحت در اتاق و تماشای تلویزیون ، در ماه کامل و ماه گرفتگی در قوس قوس در چهارشنبه ، 26 مه. گرفتگی می تواند مانند کارت های وحشی کیهانی عمل کند. آنها زمان درام غیرمنتظره ای هستند و شما ، عقرب ، سعی می کنید زندگی را با آرامش بیشتری ادامه دهید. ماه مه با شروع بازگشت عطارد به پایان می رسد شنبه ، 29 مه. تسلیم وسوسه ارسال متن سابق نشوید. اطمینان حاصل کنید که تمام ایمیل ها و متن ها را دوباره بررسی کنید ، و این کار به خوبی انجام می شود. ماه ژوئن می بینیم

مشتری برکت را در زندگی شغلی و شخصی شما به ارمغان می آورد. مطمئن شوید که پوست شما با استفاده از دوربین آماده است: Tatcha The Water Cream ، 68 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>