فال عقرب جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی عقرب.

خوش آمدید به جولای، عقرب کلاهبردار! ماه گذشته شما را در زمینه های عاشقانه خوشحال می کند ، اما تنها در صورتی که نیش خود را پایین بیاورید می توانید چنین شادی را بدست آورید. به یاد داشته باشید ، آسیب پذیری ضعف نیست. بر پنجشنبه ، اول ژوئیه، یکی از سیارات حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، با کیوان انضباطی مخالف است. این حمل و نقل می تواند اطلاعات پنهان را از بین ببرد ، بنابراین مواظب پارانویا باشید. اگر حقایق جدید بی ضرری را در مورد معشوق خود پیدا کردید ، مانند این که آنها با شخصی که از او متنفر هستید یا رابطه خاصی دارند که برای شما جدید است ، سعی کنید آنها را قضاوت نکنید. خوشبختی خود را حفظ کنید. اطلاعات جدید با اطلاعات بد برابری نمی کند.

یک ماه جدید در سرطان (علامت هم آب) روشن است جمعه 9 جولای توجه شما را به خانه خود معطوف می کند. شما به اعتبار مرموز خود افتخار می کنید ، اما در طی همه گیری ، به سمت سرایدار خود ضربه می زنید. برای استراحت و شارژ از این شب برای اقامت ، چه تنها و چه با معشوق ، استفاده کنید. عاشقانه در ذهن شما باقی می ماند وقتی پیام رسان مرکور نیز وارد سرطان عاطفی می شود یکشنبه ، 11 ژوئیه. به سمت خلاقیت خود ضربه بزنید و احساسات خود را با هر نوع هنری که با شما صحبت می کند ، مانند نقاشی یا شعر ، بیان کنید. داشتن یک سرگرمی برای سلامت روان شما مفید است.

شما نشانه جنسیت ، مرگ و تحول هستید ، بنابراین کار با یک درمانگر یا کاوش در عمق آسیب روحی ممکن است برای شما به اندازه دیگران ترسناک نباشد. باید به یاد داشته باشید که وقتی دنباله دار Chiron ، معروف به “شفا دهنده زخمی” ، در قوسی پرشور عاشقانه به عقب می رود پنجشنبه ، 15 جولای. هنگامی که Chiron به عقب می رود ، از ما می خواهیم درد گذشته را پردازش کنیم تا بتوانیم حال و آینده شادتری داشته باشیم. اگر کسی بتواند این نوع کارهای سایه را انجام دهد ، این تو هستی ، عقرب. در این مدت ، مهم است که برای برقراری یک سیستم پشتیبانی قوی با دوستان خود در تماس باشید. همه ما به هم نیاز داریم

وقتی ونوس ، سیاره عشق ، زیبایی و پول ، وارد مسئولیت باکره می شود چهارشنبه 21 ژوئیه، توجه شما به امور مالی شما معطوف می شود. ممکن است در مورد صفحه گسترده بودجه ای که شروع کرده اید و هرگز به آن برنگشته اید ، بیشتر فکر کنید. COVID-19 به شما یادآوری کرد که نمی توانید اقتصاد را کنترل کنید ، اما می توانید هزینه های خود را زیر نظر بگیرید. نه ، این جنسی ترین خبر نیست ، اما مهم است. وقتی فصل عاشق توجه لئو شروع می شود پنجشنبه 22 جولای، شما آماده مهمانی خواهید بود. اما ابتدا امور مالی خود را مرتب کنید تا هزینه های زیادی برای نوشیدنی یا لباس های جدید خرج نکنید. از ماه کامل در دلو خلاق استفاده کنید جمعه 23 جولای برای آینده مالی خود اهداف تعیین کنید.

تاریخ دیگری برای حلقه در تقویم است سه شنبه ، 27 جولای، وقتی سیاره ارتباطی عطارد وارد لئو می شود. شایعات ، شما را مضطرب می کند ، عقرب ، و شما گاهی تمایل به تجزیه و تحلیل بیش از حد دارید. اگر دوستانتان شروع به ریختن چای می کنند و باعث استرس شما می شود ، فقط مودبانه خود را عذر دهید. شما برای مدت طولانی کنار نخواهید نشست ، زیرا وقتی جنگجو مریخ ، سیاره لعنتی و جنگ وارد یک باکر سخت کوش می شود پنجشنبه ، 29 ژوئیه، شما آماده خواهید بود تا از سر تا پا با شریک زندگی خود عشق بورزید. لذت ببرید ، و در ماه اوت شما را می بینیم!

تهیه بودجه و هزینه های مالی شما ترسناک است. اطمینان حاصل کنید که صورت شما بدون استرس به نظر می رسد با: La Roche-Posay B3 Pure Retinol Serum از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>