فال عقرب آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی عقرب.

به آوریل خوش آمدید ، عقرب! ماه گذشته ، چون متوجه شدید که صمیمیت دارید ، به سمت شیرین خود قدم گذاشتید. حتی علائم شدید مانند عقرب ها نیز به آغوش احتیاج دارند. بر شنبه ، 3 آوریل، سیاره ارتباطات عطارد وارد اعتماد برج حمل و ششمین خانه بهداشت شما می شود. دنیا در حال بهبود است ، شما در طول یک سال گذشته چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته اید. نوازش ها را ادامه دهید. این حمل و نقل به شما کمک می کند محبت مورد نیاز روح خود را بخواهید. از ماه نو در برج حمل استفاده کنید یکشنبه ، 11 آوریل خودتان را با استراحت ، خوردن غذایی که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و با یک حیوان خانگی یا یکی از عزیزان خود دلباخته باشید.

زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی وارد برج ثور و هفتمین خانه مشارکت شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. عقرب ها می توانند سخت رفتار کنند ، اما شما یک هسته نرم و احساسی دارید که اخیراً برای بیان آن تلاش کرده اید. این ترانزیت نشان می دهد که باز کردن نتیجه داده است. شریک زندگی شما یا علاقه عاشقانه شما شروع به دیدن شما می کند و از آسیب پذیری شما قدردانی می کند.

فصل تاج حسی از آغاز می شود یکشنبه ، 19 آوریل. در همین تاریخ ، پیام رسان مرک ، برج حمل را ترک می کند و وارد برج ثور می شود و خانه هفتم مشارکت شما را روشن می کند. ارتباطات مانند آب به راحتی جریان می یابد و به شما امکان می دهد احساسات خود را آزادانه به اشتراک بگذارید. به سمت خلاقیت خود ضربه بزنید و نوشتن کسی را شعر عاشقانه در نظر بگیرید.

یکی از سیارات حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، وارد سرطان دلواپس و نهمین خانه فلسفه شما می شود جمعه 23 آوریل. حسادت و دستکاری دو ویژگی است که افراد معمولاً با عقرب ها مرتبط می کنند. شما در حال تکامل هستید ، اما با وجود بلوغ ، هنوز ممکن است به این عادت ها بچسبید. راحت تر یافتن راحتی در نارضایتی است تا اینکه کارها را رها کنیم. کار بر روی انداختن تخیلات انتقام جزیی اگر با خود صادق باشید ، به هر حال آنها به شما خدمت نمی کنند. از ماه کامل در علامت خود استفاده کنید دوشنبه ، 26 آوریل سعی کنید و آرام باشید. اگر حسادت سعی در خزش دارد ، به خود یادآوری کنید که در روابط مهم امنیت دارید.

سیاره حاکم دیگر شما ، پلوتو ، حاکم جهان زیرین ، سال عقب مانده سالانه خود را آغاز می کند سه شنبه ، 27 آوریل. از این واپسگرایی نترسید ، این فقط از شما می خواهد که جنبه تاریک خود را بررسی کنید و در جهت انتقال آن از طریق خیابان های سالم کار کنید ، که به معنای واقعی کلمه همان کاری است که برای انجام آن متولد شده اید ، عقرب. برو آن شعر عاشقانه شاخی را بنویس و ما تو را در ماه مه خواهیم دید.

ممکن است در این ماه زیاد بوسه بزنید. لب های خود را آماده کنید: رژلب مرطوب کننده لب لب Maybelline New York، 5 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>