فال سرطان ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت سرطان.

خرداد مبارک سرطان! برای جشن آماده شوید ، زیرا فصل شما در این ماه آغاز می شود. ماه گذشته گرفتگی بی نظمی را به همراه آورد و شما را ترغیب به ماندن در آن و جمع کردن کرد. هنوز آن لباس خواب را کنار نگذارید ، زیرا ژوئن یک کسوف دیگر و دو عقبگرد اصلی به ارمغان می آورد. اما اول ، در چهارشنبه ، 2 ژوئن، سیاره عاشقانه ونوس وارد علامت شما می شود ، و خانه اول خود را روشن می کند. این وقت شماست تا خودخواه باشید و آنچه را می خواهید بخواهید. آیا به محبت بیشتری احتیاج دارید؟ معمولاً شما کسی هستید که یک فرد له کننده یا شریک زندگی را ناز می کنید ، اما این حمل و نقل شما را تشویق می کند که جدول ها را برگردانید.

واقعه مهم بعدی آسمانی در تاریخ رخ می دهد پنجشنبه ، 10 ژوئن، با ماه جدید و خورشید گرفتگی در جوزا. این علامت عاشق شایعات است و کسوف ، کارتهای وحشی کیهانی هستند که بخاطر نمایش درام شناخته می شوند. میان وعده های خود را بگیرید ، با حیوان خانگی خود معاشرت کنید یا با شخصی سکسی در آغوش بگیرید. آنچه را باید انجام دهید تا در صورت امکان خود را از رسانه های اجتماعی دور نگه دارید.

روز بعد ، جمعه ، 11 ژوئن، سیاره جنگجو مریخ وارد اعتماد به نفس لئو و خانه دوم صاحبان شما می شود. مریخ یک سیاره عمل است و به شما کمک می کند آنچه می خواهید را بدست آورید. انرژی وحشیانه آن ، به ویژه اگر با لئو آتشین ترکیب شود ، خبرهای سخاوتمندانه ای برای امور مالی شما به ارمغان می آورد. برای درخواست افزایش ، این تاریخ را در تقویم خود حلقه کنید. شما سزاوار آن هستید.

اکشن ترین روز در ماه ژوئن است یکشنبه ، 30 خرداد. برای شروع ، رسماً فصل سرطان است! هوا گرمتر است ، افراد در حال واکسیناسیون هستند و اگر برای انجام این کار احساس امنیت کافی می کنید ، یک پیک نیک یا یک سفر ساحلی را برنامه ریزی کنید. شما در گردهم آوردن مردم و برپایی جشن ها سرآمد هستید. سرطان خلاق ، لذت عفونی خود را برای زندگی با دنیا به اشتراک بگذارید. همین تاریخ همچنین انقلاب تابستانی است ، یک جشن جادویی از زندگی ، بنابراین اکنون شما دو بهانه برای مهمانی دارید.

یکشنبه ، 30 خرداد، همچنین شروع بازگشت به عقب مشتری را نشان می دهد ، که تا پایان ادامه خواهد داشت یکشنبه هفدهم اکتبر. شما به خاطر دلتنگی ، سرطان ، از دو جهت خوب و بد شناخته شده اید. شما به خاطر حافظه خوب خود مشهور هستید ، اما درعین حال به خاطر وجود سابق ابراز تاسف می کنید ، که باعث می شود ادامه کار سخت شود. مشتری عقب مانده از شما می خواهد این گه ها را بردارید. در اطراف شما کودک و نوجوان وجود دارد و فرصتهای کار بسیار زیاد است. فقط باید سر خود را از پوسته خرچنگ بیرون بیاورید تا متوجه آنها شوید.

عطارد متقابل به پایان می رسد سه شنبه 22 ژوئن، بنابراین زندگی راحتتر جریان خواهد داشت. اندکی بعد ، یک ماه کامل درخشان در برج جدی و هفتمین خانه مشارکت شما در جریان است پنجشنبه ، 24 ژوئن، به شما یادآوری می کند که روابط عاشقانه کار می کند. اینکه شما در حال جستجوی روابط جدید هستید (یا اگر با هم شریک شوید ، چیزهای جدیدی در رختخواب) افسانه است ، اما اشتیاق نمی تواند عشق را به تنهایی تقویت کند. این به ارتباط و وفاداری نیاز دارد ، سرطان عزیز. از این ماه کامل برای بیان احساس خود استفاده کنید و به یاد داشته باشید که سخت کوشی جواب می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>