فال سرطان مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت سرطان.

اردیبهشت مبارک ، ناز سرطان! اواخر ماه آوریل از شما خواست که راحتتر پیش بروید و پشیمانی های طولانی را کنار بگذارید. گرچه مهم است که از گذشته خود درس بگیرید ، اما در بعضی موارد ، احساس گناه به شرم تبدیل می شود و به سادگی شما را سنگین می کند. بر دوشنبه ، 3 مه، سیاره ارتباطات عطارد وارد جاسوسی جوزا و خانه دوازدهم ناخودآگاه شما می شود. این خانه به ما کمک می کند کارهایی را که برای حرکت به جلو نیاز داریم انجام دهیم. شما کسی هستید که مستعد نوستالژی ، سرطان هستید. خوب است که خاطرات شیرین را حفظ کنید ، اما اجازه ندهید این گرایش مانع از زندگی در زمان حال شود. جوزا پرحرف و پیام رسان مرکور شما را تشویق می کنند تا در مورد آنچه احساس می کنید ، ایده آل با یک مهمانی بی طرف مانند یک درمانگر صحبت کنید.

مهم است که به عشق ها و فرصت های جدید باز شوید. وقتی عاشق سیاره زهره نیز وارد معاشقه جوزا و دوازدهمین خانه ناخودآگاه شما می شود شنبه 8 مه، ممکن است فرد جدیدی را ملاقات کنید. با این حال ، اگر هنوز رویای همسر سابق خود را دوست ندارید ، حتی ممکن است متوجه آن نشوید. اگر با شما شریک است ، این حمل و نقل شما را ترغیب می کند که لحظه ای سرگرم شوید و به خاطر داشته باشید که چرا از ابتدا عاشق همسرتان شده اید. از ماه نوین در ثور استفاده کنید سه شنبه ، 11 مه، برای لذت بردن از لذت Venusian. حمام کنید ، غذای خوشمزه ای بپزید و استراحت کنید ، چه به تنهایی و چه با یک شریک. برای کمک به لنگر انداختن حال خود از لذت توافق استفاده کنید.

سیاره خوش شانس مشتری وارد حوت ها و نهمین خانه فلسفه شما می شود پنجشنبه ، 13 مه. از آنجا که مشتری با رشد معنوی همراه است ، این انتقال به شما فرصتی می دهد تا ذهن خود را به روی روشهای جدید تفکر باز کنید. این می تواند به معنای امتحان یک قالب رابطه جدید یا جفت شدن با شریکی باشد که پتانسیل طولانی مدت دارد ، اگر این همان چیزی است که به دنبال آن هستید. این زمان تغییر است ، سرطان شیرین. درس شما برای ماه مه این است که سازگار باشید و نسبت به ایده های جدید باز باشید.

تاکنون در این ماه شما زمان زیادی را صرف کار در گذشته کرده اید تا اکنون حضور داشته باشید. وقتی فصل اجتماعی جوزا آغاز می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت، آماده شوید تا حیوان مهمانی را که در داخل پوسته خرچنگ شما زندگی می کند آزاد کنید. به لطف تولید واکسن و گرمای هوا ، جهان شروع به بازگویی می کند. اقدامات احتیاطی ایمنی را ادامه دهید ، اما با برگزاری پیک نیک در پارک از قدرت سرطان خود به خوبی استفاده کنید. هنگامی که سیاره انضباطی کیوان از عقب مانده حرکت می کند یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر، از شما خواسته شده است که بیاموزید که چگونه یک زندگی اجتماعی متناسب با خواسته های درونی خود ایجاد کنید. برای شما ، این ممکن است به معنای استفاده از توانایی امضای شما در ایجاد جامعه ، به ویژه در زندگی خانگی شما باشد.

سپس ، در ماه کامل و ماه گرفتگی در قوس متبوع در آغوش بکشید و آن را نوازش کنید چهارشنبه ، 26 مه. گرفتگی ها کارت های وحشی کیهانی هستند که تمایل به نمایش درام دارند ، بنابراین همیشه بهتر است کم کم قرار بگیرید. ماه با شروع عطفی با عطارد به پایان می رسد شنبه ، 29 مه. سعی کنید استرس نداشته باشید ، فقط اطمینان حاصل کنید که ایمیل ها را دوباره بررسی کنید و انتظار روزهای سفر را داشته باشید. و البته ، به یاد داشته باشید که آنچه می توانید انجام دهید تا در لحظه زندگی کنید. می توانی آن خاطرات شیرین را حفظ کنی ، سرطان ، اما با پنهان شدن در یک سوراخ خرچنگ دلتنگی ، خود را منزوی نکن. ماه بعد میبینمت!

می از شما می خواهد چیزهای جدیدی را امتحان کنید و در زمان حال زندگی کنید. برای پوشاندن تجربه های جدید با پوشیدن: پالت سایه چشم Nars Summer Solstice ، 49 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>