فال سرطان جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت سرطان.

به ژوئیه خوش آمدید ، سرطان! ماه گذشته ، فصل شما آغاز شد. همه دنیا احساس غربت زیبای تابستان را احساس کردند زیرا بسیاری از ما بهانه هایی برای جمع شدن در کنار دوستان و خانواده پیدا کردیم. شما یک علامت احساسی هستید ، که شما را به یک دوست بزرگ خلاق و فوق العاده تبدیل می کند ، اما می تواند شما را مستعد اضطراب کند. مراقب دوشنبه ، 5 جولای، هنگامی که خورشید پررنگ در جنسیت سرطان اورانوس خارج از مرکز در برج ثور ، که یک انتقال است که می تواند اسرار زندگی خانه شما را کشف کند ، است. سیاره روانی نپتون در حال حاضر یکپارچه است و در نتیجه ، حقایق دشوار را روشن می کند. تعجب نکنید اگر یکی از اعضای خانواده به رازی اعتراف کرده و دراماتی را برانگیخته است. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و شخص عقل باشید.

خوشبختانه ، در پایان هفته ، اختلافات خانوادگی بالا می گیرد. جمعه 9 جولای، یک ماه جدید در نشانه شما به ارمغان می آورد. قمرهای جدید زمانی برای شروع های جدید است ، بنابراین اهداف خود را ، چه شغلی و چه شخصی بنویسید. آنها را در جایی که می توانید ببینید نگه دارید تا هر روز انگیزه تبدیل شدن رویاهایتان به واقعیت را پیدا کنید. از شب ماه جدید استفاده کنید تا به مراقبت از خود بپردازید. غسل طولانی ، تماشای تلویزیون یا عشق ورزیدن. مراقبت از خود برای بهره وری بسیار مهم است.

بلوغ عاطفی شما یک هدیه است ، سرطان عزیز. بعضی اوقات دیگران به دلیل ترس از احساسات خود نمی توانند همگام شوند اما این تقصیر شما نیست. با این حال ، هنگامی که سیاره عطارد وارد نشانه شما می شود یکشنبه ، 11 ژوئیه، دوستان و دوستداران بهتر می توانند خود را بیان کنند و در سطح شما قرار بگیرند. وقتی یک علاقه عاشقانه قدرت پیدا کرد تا در مورد احساس آنها شفاف باشد ، آماده گوش دادن باشید.

سپس ، در پنجشنبه ، 15 جولای، یک ستاره دنباله دار مهم از نظر طالع بینی معروف به Chiron در قوسی بی ادب عقب می رود. Chiron “التیام دهنده زخمی” نامیده می شود ، و یک چیز می خواهد – تا شما بتوانید ضربه خود را پردازش کنید. ممکن است شما از نظر احساسی علامت بالغ باشید ، اما بیایید در مورد آن پوسته خرچنگ صحبت کنیم. نمای بیرونی سخت شما را در مخفی کردن زخم های قدیمی استاد می کند. در طول واپس گویی Chiron ، با یک درمانگر یا مربی معتمد ارتباط برقرار کنید تا برخی از دردهای گذشته خود را برطرف کنید. خود آینده شما به خاطر آن از شما تشکر می کند.

سپس ، در چهارشنبه 21 ژوئیه، سیاره عاشقانه زهره وارد جزئیات گرا باکره و سومین خانه ارتباطی شما می شود. با ادامه مضامین از اوایل این ماه ، اساساً می توانید انتظار داشته باشید که شما و یا شریک زندگی خود را در یک سطح قرار دهید (یا بمانید). وقت آن است که دیگر پنهان کردن احساسات را کنار بگذارید و کارتهای خود را روی میز بگذارید. هنگامی که هر دو با یکدیگر صادق شدید ، می توانید آن را از آنجا بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>