فال سرطان آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت سرطان.

به آوریل خوش آمدید ، سرطان! در پایان ماه مارس ، یک ماه کامل چهارمین خانه خانه و خانواده شما را روشن کرد و توجه شما را به وضعیت زندگی شما معطوف کرد. این می تواند نشان دهنده یک حرکت احتمالی با یک شریک زندگی ، یا تغییر در نحوه برقراری ارتباط شما با هم اتاقی شما باشد. وقتی سیاره ارتباط عطارد وارد برج برج حمل برجسته و دهمین خانه اجتماعی وضعیت اجتماعی شما می شود شنبه ، 3 آوریل، شما ضرورتی را احساس خواهید کرد که دیگر نگران دیگران نباشید و به فکر خود باشید. شما عاشق عمیق هستید ، سرطان ، و طبیعت مراقبت از شما یکی از بهترین ویژگی های شماست. اما شما هم مثل بقیه مستحق رویاهای بزرگ هستید. این حمل و نقل به شما کمک می کند تا آنها را صدا کنید. شما در حال یادگیری ادعای مرزها و قرار دادن اولویت خود هستید ، و این همیشه چیز خوبی است ، خرچنگ شیرین.

آسمان با ماه جدید در برج حمل و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما تاریک می شود یکشنبه ، 11 آوریل. قمرهای جدید شروع جدیدی را نشان می دهد ، و چون ماه بر شما حکومت می کند ، بیشتر از دیگران تحت تأثیر این مراحل ماه قرار می گیرید. برای شما ، این ماه جدید در مورد جاه طلبی است. برای چه جنگیده اید؟ هرچه که باشد ، شما شروع به دیدن نتایج خواهید کرد. می توانید انتظار یک ایمیل یا تماس تلفنی امیدوار کننده را در مورد پروژه ای نزدیک به قلب شما و عزیز داشته باشید.

ناهید ، سیاره عشق و فراوانی ، وارد برج ثور و خانه دوم صاحبان شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. در حالی که هیچ کس ، حتی ستاره ها ، نمی توانند نوید پول بدهند – به ویژه در این اقتصاد – احتمالاً این حمل و نقل خبرهای خوبی برای حساب بانکی شما به همراه خواهد داشت. سپس ، در دوشنبه 19 آوریل، پیام رسان مرک از برج قوچ خارج می شود و همچنین وارد برج ثور و خانه دوم صاحبان شما می شود. به عنوان یک نشانه آب همدل ، احساسات بر شما حکومت می کنند. در حالی که علائم آتش سوزی غالباً پر سر و صدا هستند ، اما شما هنوز هم باید به خود یاد دهید که در مورد نیازهای خود صحبت کنید. وعده فراوانی در ماه آوریل فقط درصورت به ثمر رسیدن شما می رسد که نیاز خود را بخواهید ، بنابراین نترسید که از رئیس خود بخواهید مبلغی را اضافه کنید و یا از هم اتاقی خود بخواهید که سهم خود را در کارهای خانه تقبل کند. در همین تاریخ ، دوشنبه 19 آوریل، فصل مجلل برج ثور آغاز می شود ، و این انگیزه شما را برای مراقبت از خود و مراقبت از خود ایجاد می کند.

سیاره جنگجو مریخ در نشانه شما ، سرطان ، وارد می شود جمعه 23 آوریل. با داشتن سیاره جنگنده در گوشه خود ، شما اعتماد به نفس و جذابیتی برای دستیابی به خواسته های خود خواهید داشت. این ترانزیت حرکتی را که شما برای رسیدن به پتانسیل فراوانی در نظر دارید بیشتر می کند. همچنین به شما اعتماد به نفس می دهد که خود واقعی خود باشید. شما خلاق ، دلسوز و شهودی هستید و انبوهی از ابر قدرت ها را در نوک انگشتان خود دارید. اعم از نوشتن ، تمرین ، سرگرمی یا رابطه جنسی ، فعالیت های خوبی داشته باشید که به شما یادآوری کند که چقدر عالی هستید.

آوریل با یک ماه کامل روشن در عقرب سکسی و پنجمین خانه لذت شما در حال پایان است دوشنبه ، 26 آوریل. در حالی که آوریل عمدتا در مورد امور مالی شما بوده است ، اما با انجام برخی اقدامات پایان می یابد. و بله ، خودارضایی مهم است. قمرهای کامل برای ظهور عالی هستند. برخی از جادوهای جنسی را با تجسم دقیقاً آنچه می خواهید (خواه شریک عالی باشد یا شغلی که پس از آن هوس کرده اید) درست هنگام ارگاسم امتحان کنید. جادوی جنسی فقط هدایت انرژی جنسی به سمت یک هدف است و شما می توانید با آن سرگرم شوید.

آوریل ماه خوبی برای شما است ، سرطان ، اما با درخواست از شما برای رفتن به عمق اوج می گیرد. پلوتو ، خدای جهان زیرین و سیاره استحاله ، رو به عقب می رود سه شنبه ، 27 آوریل. وقتی این سیاره رو به عقب می رود ، باید با عمیق ترین و مخفی ترین خواسته های خود مقابله کنیم. از آنجا که پلوتو در مورد مرگ و تولد دوباره است ، وقت آن است که گناهان بی دلیل را کنار بگذاریم. شما مستحق خواسته های جنسی توافقی هستید و باید به شما هزینه داده شود. یک بار روی خودتان تمرکز کنید ، شرم را از خود دور کنید و بروید آن را تحویل بگیرید. ماه بعد میبینمت!

شما توسط ماه اداره می شوید. در هنگام تمرین جادوی جنسی در ماه کامل با نور زیر درخشید: کیت براق آناستازیا بورلی هیلز مونچیلد ، موجود در آوریل جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>