فال دلو ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت دلو.

خرداد مبارک عزیز دلو! در پایان ماه مه ، ستاره ها شما را تشویق کردند که با استراحت در شبکه های اجتماعی در یک فصل گرفتگی آشفته حرکت کنید. شما فن آوری و مطابق با دنیا را می پرستید ، اما گاهی اوقات حتی دلوهای درخشان نیز باید عقب نشینی کنند. هنگامی که ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی وارد سرطان شیرین و خانه ششم شما می شود چهارشنبه ، 2 ژوئن، به خاموش کردن زمان مراقبت از سیستم ادامه دهید تا در عوض فضای خواب اضافی و رابطه جنسی فراهم شود. شما فکر می کنید که استرس ناشی از دیجیتال شکست ناپذیر هستید و تحت تأثیر آن نیستید. اما ، به خاطر روابط و سلامت روانی خود ، فقط برای انجام کارهایی غیر از پیمایش نابودی ، کمی وقت بگذارید.

پنجشنبه ، 10 ژوئن یک ماه جدید تاریک و خورشید گرفتگی را در جوزا های شایعه دوست به ارمغان می آورد. گرفتگی معمولاً باعث ایجاد هرج و مرج و اضطراب می شود و طبیعت متزلزل جوزا به شما کمک نمی کند. این کسوف در منطقه نمودار شما رخ می دهد که بر لذت ، از جمله روابط عاشقانه ، حاکم است. چه کار باید انجام بدهید؟ از همه مهمتر ، در برابر اصرار شدید برای انتخاب دعواهای کوچک مقاومت کنید. بعضی اوقات دوست دارید فقط برای نشان دادن اینکه چقدر باهوش هستید دعوا کنید اما سعی کنید به ستاره ها اعتماد کنید ، دلو. به روابط خود این فرصت را بدهید که با لگد زدن عمدی به لانه شاخدار ، در طول فصل گرفتگی پایدار و سالم بمانند.

دایره یکشنبه ، 30 خرداد در تقویم خود ، زیرا شلوغ ترین روز طالع بینی ماه است: انقلاب تابستانی ، که طولانی ترین روز سال است و نیمه تابستانمانند تعطیلات ما لزوماً توصیه نمی کنیم که دوست پسر خود را درون یک خرس قرار دهید ، اما مطمئناً می توانید بیرون از خانه با دوستان خود گل بپوشید و برقصید. با توجه به اینکه این تاریخ شروع فصل شیرین سرطان است ، ممکن است احساس گرسنگی برای دوستی و ارتباط انسانی داشته باشید ، بنابراین اگر می توانید خورشید باشکوه را با هم جشن بگیرید.

یکشنبه ، 30 خرداد همچنین اولین روز واپس گرایی مشتری است ، که از ماهی ها و خانه دوم صاحبان شما آغاز می شود. مشتری سیاره ای خوش شانس است ، اما هنگامی که به سمت عقب افتاد ، ما باید خوش شانسی خود را بدست آوریم. در این مدت مراقب عادت های هزینه خود باشید ، زیرا مسئولیت مالی ممکن است برای شما ابری شود. مشتری مستقیم ادامه می یابد یکشنبه هفدهم اکتبر در دلو و اولین خانه خود. در طی این واپس گرایی ، حقیقت آشکار می شود. هر دروغی که به خود گفته باشید ، از جمله اینکه در یک رابطه ناخوشایند خوشحال هستید یا به خواب زیادی احتیاج ندارید ، به اوج خود برسید و اگر شروع به گوش دادن به شهود خود نکنید ، می تواند شما را بر روی الاغ خود بزند .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>