فال دلو جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت دلو.

به جولای خوش آمدید عزیزم دلو! ماه گذشته ، سیاره عاشق ونوس وارد هفتمین خانه مشارکت شما شد و زندگی عاشقانه شما را با شادی از جهان عطا کرد. زندگی خوب است و ژوئیه پر است از چترهای سرگرم کننده. فقط با چیدن مبارزات شروع سختی نداشته باشید! هنگامی که سیاره جنگجو مریخ ، در حال حاضر در لئو ، مربع (یک جنبه طالع بینی نامطلوب) سیاره حاکم شما ، اورانوس (در حال حاضر در Taurus) در شنبه 3 جولای، ممکن است کمی بیشتر از حد نرمال باشید. معمولاً بیشترین علامت زودیاک را دارید ، اما این حمل و نقل ممکن است شما را لبه دار کند و در انتخاب دعوا با دوستان ، دوستداران یا همکاران خود وسوسه شوید. به یاد داشته باشید که وقتی اوضاع مسالمت آمیز است خوشبخت ترین هستید. با مراقبت از خود ، خود را تسکین دهید و در این تاریخ بیش از حد با خود خوب باشید.

در واقع ، نیمه اول ماه جولای واقعا بهتر است برای خنک کردن در خانه (بله ، شما می توانید بیش از یک عاشق را دعوت کنید). یک ماه جدید قدرتمند در سرطان احساسی وجود دارد جمعه 9 جولای. این یک شب ایده آل برای تهیه معاشرت و مراقبت از خود است. یک دفترچه و قلم را در کنار خود داشته باشید ، زیرا در این دیدار ماهانه مغز شما از ایده های خلاقانه می ترکد. اگر به ایده درخشان شغل یا پروژه اشتیاق خود رسیده اید تعجب نکنید. هنگامی که پیام رسان مرکوری نیز وارد سرطان می شود یکشنبه ، 11 ژوئیه، شما آماده اید که با اطمینان ایده های خود را به روسا و دیگر شخصیت های اقتدار که می توانند به آنها کمک کند ، زنده کنید.

شما به طور معمول از استقلال و اعتماد به نفس بیرون می آیید ، دلو ، اما مخفیانه ، ممکن است به خاطر اشتباهات گذشته خود را شکست دهید. به خود یادآوری کنید که هیچ کس سابقه کاملی ندارد ، خصوصاً در مسائل عاشقانه. در واقع ، شکستن قلب فقط بخشی از دوست یابی است. بر پنجشنبه ، 15 جولای، یک دنباله دار به نام شیرون و معروف به “شفا دهنده زخمی” با برج قوسی برجسته رو به عقب می رود. این حمل و نقل به همه کمک می کند تا درد قدیمی را پردازش کنند و برای شما به شما کمک می کند که خود را ببخشید و گذشته را رها کنید. این یک کار اساسی است زیرا به شما اجازه می دهد در حال حاضر دوست بهتری برای خود باشید.

اکنون که اعتماد به نفس شما بالا رفته است ، وقت آن است که از خانه خارج شوید و به تفریح ​​بروید. این زمان بندی مناسبی است زیرا فصل عاشق توجه لئو از آغاز می شود پنجشنبه 22 جولای. بهترین آرایش و دیوانه ترین لباس خود را بیرون بیاورید. هر چیزی که باعث شود شما مانند یک بیگانه سکسی که هستید احساس کنید ، دلو. دایره جمعه 23 جولای در تقویم خود ، زیرا یک ماه کامل در نشانه شما وجود دارد و شما در حال آتش گرفتن هستید. بروید به شهر ضربه بزنید (البته در عین ایمن ماندن) زیرا ستاره ها در یک شب قرار دارند و یک شب فوق العاده سرگرم کننده را برای شما فراهم می کنند.

مهمانی با ورود پیام رسان عطارد به لئو بی ادب ادامه می یابد سه شنبه ، 27 جولای. نیمه اول ژوئیه از شما خواست که این کار را راحت انجام دهید ، اما اکنون دنیا از شما می خواهد حضور خود را شناخته کنید. همانطور که Chiron retrograde به ما یادآوری می کند ، همه هنوز با آسیب های همه گیری دست و پنجه نرم می کنند. هنگامی که دوباره به آنجا می روید ، ممکن است شوکه شوید که ببینید وقت گذراندن با دوستانتان چه روحیه ای دارد. به علاوه ، لباس های شما آنقدر خارق العاده است که دنیا لیاقت دیدن آنها را دارد. در ماه اوت ایمن بمانید!

در طول ماه کامل در لباس دلو از نظر ارگاسم زیبا به نظر برسید: Ace Beaute Blushed In Paradise ، 30 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>