فال بکر ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

یکشنبه ، 30 خرداد همچنین شروع مشتری رو به عقب است ، که تا یکشنبه هفدهم اکتبر. بازگشت رو به عقب در ماهی ها و هفتمین خانه مشارکت شما آغاز می شود. با پیروی از موضوعات بالا ، این واپسگرا سنگی بر جای نمی گذارد. مشتری سیاره ای بسیار خوش شانس است ، اما هنگامی که به سمت عقب حرکت می رود ، چیزها را برای آنچه که هستند آشکار می کند. بنابراین ، یک بار دیگر ، اگر رابطه ای خسته کننده تر از غلات سبوس دار است ، لطفاً با مهربانی کارها را به پایان برسانید تا هر دوی شما کسی را پیدا کنند که به شما احساس شادی و اشتیاق بدهد. مشتری عقب افتاده به دلو و خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما ختم می شود. نیازی به گفتن نیست که زندگی عاشقانه شما تا ماه اکتبر متفاوت از اکنون خواهد بود ، اما به ستاره ها اعتماد کنید ، این به سمت بهتر است! پروانه ها و ارگاسم ها در راه هستند.

عطارد به عقب برگردان خود پایان می یابد سه شنبه 22 ژوئن. اگر از ترس این تأخیرهای Mercury RX سفر خود را متوقف کرده اید ، اکنون می توانید بلیط رزرو کنید (البته با توجه به ایمنی همه گیر) و ارتباطات نیز آسان تر می شود. از این زمان برای بیان مرزهای خود و ایجاد یک کلمه ایمن استفاده کنید ، زیرا پنجشنبه ، 24 ژوئن یک ماه کامل در برج جدی و 5 خانه لذت شما به ارمغان می آورد. Capricorn سختگیرانه توسط کارت شیطان در تاروت اداره می شود ، که یک کارت سوers تفاهم است. نترسید این مهمان به راحتی نشان می دهد شما ممکن است یک شب رابطه جنسی گرم و BDSM داشته باشید ، که یک روش بسیار قدرتمند برای گذراندن ماه کامل است. البته ، ممکن است بخواهید در ابتدا چگونگی تمرین ایمن پیچ خوردگی را بخوانید.

سیاره اثیری نپتون نیز در ماه جاری در نشانه اصلی خود از ماهی ها و هفتمین خانه مشارکت شما به عقب می رود جمعه 25 ژوئن. در اواخر سال این وارونه به پایان می رسد چهارشنبه ، اول دسامبر، اما وظیفه شما ، در حال حاضر ، کاملاً ساده است. مطمئناً ، اگر با خوشبختی شریک شوید ، این می تواند به کارهای شخصی هم شریک زندگی شما اشاره کند و هم باید برای سالم نگه داشتن رابطه خود انجام دهید. نپتون سیاره ای سرگرم کننده و پر زرق و برق است ، اما هنگامی که به نظر می رسد در آسمان به عقب حرکت می کند ، گویی تمام لباس های فانتزی خود را از آن گرفته تا در یک شلوار عرق راحت و خاکستری لگد بزند. این تغییر سرعت هیچ مشکلی ندارد ، اما همانطور که در یک سال گذشته آموخته ایم ، مهم است که در کنار فردی باشید که احساس راحتی می کنید در برابر آن آسیب پذیر باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>