فال برج حمل 20 مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت برج حمل.

به مه خوش آمدید ، شجاع برج حمل! در اواخر ماه آوریل ، روند ترک برخی از عادت های ناسالم را شروع کردید. این کار سختی است برای علامت آتش مانند شما ، بنابراین مطمئن شوید که خود را به پشت محکم می کنید. مهم است که به خود و میزان پیشرفت خود افتخار کنید. بر دوشنبه ، 3 مه، سیاره ارتباطات عطارد وارد معاشقه جوزا و سومین خانه ارتباطی شما می شود. در طول این حمل و نقل ، شما در روابط خود احساس امنیت و امنیت خواهید کرد و از اینکه به هر یک از شرکا گفته یا احساس خود را خرد می کنید ، تشویق خواهید شد. چه بیشتر ، شما می توانید انتظار داشته باشید که برخی از تعارفات به جای شما خواهد آمد. با وجود ظاهر جسورانه ، لحظات ناامنی دارید ، بنابراین سعی کنید به خود یادآوری کنید که لایق عشق و توجه هستید.

ماه مه برای زندگی عاشقانه شما بسیار مهم است. بر شنبه 8 مه، عاشق سیاره زهره نیز وارد جوزا های کاریزمایی و خانه سوم ارتباطات شما می شود. این ممکن است به عنوان آنچه به عنوان انرژی رابطه جدید یا NRE شناخته می شود ، آشکار شود. این احساسی شبیه پروانه های معده و هیجان ناشی از عشق جدید است و حتی اگر مجرد باشید یا مدتی با همسرتان باشید ممکن است این احساس را داشته باشید. اگر در یک رابطه طولانی مدت هستید ، اکنون زمان مناسبی برای برنامه ریزی قرارها ، امتحان چیزهای جدید در رختخواب و عاشق شدن دوباره شریک زندگی خود است. اگر شروع به دیدن فرد جدیدی کرده اید ، بیش از حد نگران آینده بعدی نباشید و سعی کنید بیش از حد در تجزیه و تحلیل هر تعامل گیر نکنید. فقط لذت لحظه فعلی را خیس کنید. بله ، خانه ارتباطی شما روشن است ، اما گاهی اوقات قدرتمندترین حرف برای گفتن هیچ چیز نیست.

یک ماه جدید زمینی در ثور در سه شنبه ، 11 مه، شما را به زمین برمی گرداند. این شب تاریک زمان مفیدی برای تفکر در مورد تمام سرگرمی هایی است که داشته اید و فکر کردن در مورد بیشترین لذت بردن – و آنچه می خواهید ادامه دهید. در مورد چگونگی ورود بیشتر انرژی به زندگی خود صحبت کنید.

سیاره خوش شانس مشتری وارد ماهی های روانی و خانه دوازدهم بیهوشان می شود پنجشنبه ، 13 مه. این حمل و نقل به ما کمک می کند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم. شما ممکن است در همین لحظه در حال نشان دادن روابط ایده آل و حرفه خود باشید. شما هرگز به کمبود جاه طلبی متهم نشده اید. بلکه آنچه در این مدت بیشتر به آن نیاز دارید صبر است. شما باید بیاموزید که روابط ، چه شخصی و چه شغلی ، مسیر طبیعی خود را بدون فشار بیش از حد به پیش ببرند. موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد ، حتی اگر بعضی اوقات در شبکه های اجتماعی به این شکل ظاهر شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>