فال برج حمل ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

اگرچه آشکارسازی اولیه ممکن است کمی تکان دهنده باشد ، اما ترک این روابط ممکن است از آنچه فکر می کنید آسان تر باشد. همین روز ، یکشنبه ، 30 خرداد، همچنین انقلاب تابستانی و شروع مراقبت از فصل سرطان است. انقلاب تابستانی مربوط به ریختن موارد قدیمی برای ایجاد جای جدید است و این انرژی به بهبود سریع هر زخم رابطه ای کمک می کند. این طولانی ترین روز سال است ، بنابراین اگر می توانید بیرون بروید و زیر نور آفتاب غسل کنید. روز را با افرادی که همیشه پشت شما هستند سپری کنید و به یک ماجراجویی مانند پیاده روی یا پیک نیک بپردازید. فقط به دلیل وارونگی عطارد جا برای زمان سفر اضافی اختصاص دهید. خوشبختانه ، سیاره ارتباط مستقیم ادامه دارد سه شنبه 22 ژوئن. انتظار داشته باشید که ارتباطات به راحتی جریان یابد.

پنجشنبه ، 24 ژوئن، یک ماه کامل در برج جدی کوشا و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما به ارمغان می آورد. این تاریخ را در تقویم خود حلقه کنید ، زیرا ممکن است روزی باشد که فرصت مالی به همراه می آورد. از نیروی شلیک امضا برای درخواست آنچه می خواهید استفاده کنید ، زیرا افراد آماده هستند تا آن را به شما بدهند. از آنجا که قمرهای کامل نشانگر تظاهرات است ، شما همچنین می توانید اوج پروژه ای را که مدتی روی آن کار کرده اید مشاهده کنید.

سعی کنید غصه نخورید ، اما ژوئن یک عقبگرد اساسی دیگر به ارمغان می آورد. نپتون روانی از واپسگرایی می رود جمعه 25 ژوئن، به پنجشنبه ، 2 دسامبر. در اوایل ماه ، به لطف واپس گرایی مشتری ، روابط خود را مرتب کردید و در مورد کسانی که در زندگی شما سزاوار انرژی شما هستند ، محدود کردید. رتروگراد نپتون این مضامین را تکرار می کند. به طور خاص ، باید مراقب نوستالژی قرار دادن عینک های گل رز روی چیزها باشید. از دوستداران گرفته تا پول ، سال 2021 ممکن است هدایای زیادی برای شما به ارمغان بیاورد ، اما اگر در یادآوری گذشته بمانید ، آنها را از دست خواهید داد. فقط یک جهت وجود دارد ، و آن هم به بعد.

ژوئن با سیاره عاشقانه ، ونوس ، ورود به لئو و پیوستن به مریخ در پنجمین خانه لذت شما به پایان می رسد. پیام در اینجا کاملاً ساده است: خود را برای رابطه جنسی گرم آماده کنید و به شدت له کنید. از توجه لذت ببرید اما در زمان حال بمانید. بر اساس خاطرات منسوخ شده دوباره در آتش شعله های قدیمی قرار نگیرید. انقلاب تابستانی مبارک ، و در ماه جولای شما را می بینیم!

وقتی مریخ وارد لئو می شود ، شما الهام می گیرید تا با مهارت های بی عیب و نقص خود در آرایش خودنمایی کنید. در حالی که لباس شخصی خود را پوشیده اید ، دیگران را سرخ کنید: رژگونه کرم مات LYS Beauty Higher Standard Saten، 16 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>