فال برج حمل جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت برج حمل.

به ژوئیه خوش آمدید ، برج حمل! ماه گذشته مشتری متقارن اسرار رازهایی از جمله رازهای شما را فاش کرد. اگر شما در حال کشیدن رابطه ای بودید که واقعاً شما را دوست ندارد ، ممکن است ستاره ها به شما کمک کرده باشند که به آن پایان دهید. شما سزاوار عشقی هستید که ارزش آتش بازی بهتر از 4 جولای را داشته باشد. وقتی سیاره حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، با کیوان سخت در دلو مخالف است پنجشنبه ، اول ژوئیه، احتمالاً احساس تکانشگری خواهید کرد. حتماً از قدرت شلیک امضای خود برای همیشه استفاده کنید. خوب است (با مهربانی!) پایان دادن به یک رابطه عاشقانه که کارساز نیست و زمان ارزشمندی را به خود اختصاص می دهد ، اما مطمئن شوید که قبل از قطع دوستان با ارزش از زندگی خود به دلایل کوچک ، فکر کنید.

کمی از درام کوتاه شوید ، از شبکه های اجتماعی خارج شوید و در حین ماه جدید در Cancer on ، مراقبت از خود را غسل دهید جمعه 9 جولای. با غرق شدن در ماراتن تلویزیونی ، خودارضایی و لذت بردن از یک شام خوشمزه ، خانه داخلی خود را پرورش دهید. اگر با هم شریک هستید ، در صورت تمایل عاشق خود را دعوت کنید تا به شما بپیوندد. بر یکشنبه ، 11 ژوئیه، پیام رسان عطارد نیز وارد مراقبت از سرطان می شود. شما در مستقیم بودن و درخواست آنچه می خواهید خوب هستید ، اما این ویژگی ها باعث می شود که گاهی سخت گیر به نظر برسید. این حمل و نقل عاشقانه به شما کمک می کند تا با احساسات خود در ارتباط باشید – و سپس آنها را به دیگران ابراز کنید. کمی آسیب پذیری برای شما خوب است ، عزیز برج حمل.

بر پنجشنبه ، 15 جولای، یک دنباله دار معروف به Chiron ، درمانگر زخمی ، وارد علامت شما می شود. این حمل و نقل شما را مجبور می کند تا با ضربه روبرو شوید. اگر قبلاً درمانگر ندارید ، اگر برای شما عملی است ، شروع به کار کنید. صحبت در مورد درد درونی ما دشوار است ، اما روند بهبودی زیباست و شما شایسته احساس بهترین حالت هستید. بر چهارشنبه 21 ژوئیه، سیاره عاشقانه ، ناهید وارد جزئیات گرا و ششمین خانه بهداشت شما می شود. این حمل و نقل می تواند باعث شود شما در مورد زندگی عاشقانه خود اضطراب بیشتری داشته باشید (حتی وقتی جای نگرانی نیست ، اما همانطور که می دانید اضطراب همیشه منطقی نیست). داشتن یک برنامه محکم که به شما کمک می کند با مسائل بهداشت روان کنار بیایید ممکن است قبل از تأثیر آنها بر رابطه ، با ترس مقابله کنید.

Bold Leo ، خواهر آتش نشان شما ، فصل خود را آغاز می کند پنجشنبه 22 جولای. انتظار تقویت روحیه کیهانی را داشته باشید. شما آماده اید که مقداری زرق و برق بپوشید ، لباس مورد علاقه خود را بپوشید و برای رقص بیرون بروید. باورتان می شود که ما در حال شروع دوباره معاشرت هستیم؟ وظیفه شما در فصل لئو این است که (با خیال راحت) از زندگی نهایت لذت را ببرید. شما آن را به دست آورده اید. ماه کامل در دلو خارج از مرکز در جمعه 23 جولای بخش دوستی نمودار خود را روشن می کند ، بنابراین یک شب وحشی را برنامه ریزی کنید. بله ، برج حمل دراماتیک ، می توانید به برخی از شایعات بی ضرر بپردازید!

شما در حالت تمام قدرت هستید وقتی سیاره ارتباطات مرکور سرطان را ترک می کند و وارد لئو رئیس می شود سه شنبه ، 27 جولای. از این انرژی برای جلب افزایش لیاقت خود استفاده کنید و چیز جدیدی در رختخواب امتحان کنید. افراد احساس جسارت کرده و آماده اند آنچه می خواهید به شما بدهند ، به شرط آنکه جسارت کافی برای درخواست آن را داشته باشید. هنگامی که سیاره حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، وارد کمال گرای باکره می شود پنجشنبه ، 29 ژوئیه، علاقه و توجه شما به جزئیات اطرافیان را تحت تأثیر قرار می دهد. به یاد داشته باشید که در این ماه از آن لذت ببرید و در ماه اوت شما را ببینیم!

در این ماه ارتباط برقرار خواهید کرد. برای لبهای بوسه که در فصل لئو مانند ستاره می درخشند: Tower 28 ShineOn Milky Lip Jelly Gloss ، 14 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:

اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>