فال برج حمل آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت برج حمل.

به آوریل خوش آمدید ، برج حمل! ماه گذشته با تمرکز بر لذت خود ، قوچ شیرین ، خواه در زمان انفرادی با یک اسباب بازی جنسی یا صمیمی شدن با یک شریک زندگی به پایان رسید. اکنون ، آوریل با ورود سیاره عطارد به علامت شما آغاز می شود شنبه ، 3 آوریل. از آنجا که این حمل و نقل در خانه 1 خود شما انجام می شود ، احساس انگیزه خواهید کرد که نظر خود را بیان کنید. حتی اگر عادت دارید که بلند حرف بزنید ، این تقویت اضافی از عطارد به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید به طور موثر بخواهید.

یک ماه جدید در علامت شما روشن است یکشنبه ، 11 آوریل، به شما کمک می کند بفهمید که بعضی اوقات ، کمتر بیشتر می شود. به عنوان اولین علامت زودیاک (و در این صورت یک نشانه آتش) ، شما دوست دارید آنچه را که می خواهید بدست آورید. با این حال ، شما همیشه آن انرژی را به طور موثر کانال نمی کنید. شما ممکن است تمایل داشته باشید که نبردهایی را که برای جنگ شما نیست ، انجام دهید ، که می تواند شما را از آنچه واقعاً می خواهید مانند رابطه پایدار یا حقوق بالاتر منحرف کند. ترکیبی از ورود عطارد به علامت شما و به دنبال آن ماه جدید به شما کمک می کند تا سخنان خود را عاقلانه انتخاب کنید.

بر چهارشنبه 14 آوریل، ونوس ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی وارد ثورهای نفسانی و خانه دوم صاحبان شما می شود. این می تواند به معنای اخبار خارق العاده در مورد امور اقتصادی شما باشد. این ممکن است زمان خوبی برای استفاده از مهارتهای ارتباطی موثری باشد که در اوایل ماه استفاده کردید. از درخواست جلسه برای صحبت در مورد افزایش نترسید. با انرژی مثبت بیایید و به رئیس خود یادآوری کنید که چرا اینقدر ارزشمند هستید.

فصل ثور در آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل. در همان روز ، پیام رسان مرک از نشانه شما خارج می شود و همچنین وارد برج ثور می شود ، و در خانه دوم صاحبان خود به ونوس می پیوندد. این حمل و نقل حتی در مورد حرفه و زندگی عاشقانه شما فراوانی بیشتری به همراه می آورد. ستاره ها با توجه به روندهای بالا ، می بینند که چقدر سخت کار کرده اید و آماده هستند تا به شما پاداش دهند.

سیاره حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، وارد سرطان شیرین و خانه چهارم خانه شما می شود جمعه 23 آوریل. مریخ سیاره ای تهاجمی ، رانده شده و جسور است (درست مثل شما ، برج حمل). آیا از وضعیت هم اتاقی خود ناراضی هستید؟ آیا می خواهید با شریک زندگی خود زندگی کنید ، یا شاید به تنهایی خارج شوید و زندگی کنید؟ این زمان بسیار خوبی است که باید بخاطر بسپارید که طالع بینی فقط می تواند کارهای زیادی انجام دهد. شما باید بقیه کارها را انجام دهید و در حال حاضر ، سخت کوشی شما می تواند وضعیت زندگی رویاهای شما را نشان دهد. و اگر به دلیل تأثیراتی که COVID-19 بر اقتصاد وارد کرده مجبور به ایجاد تغییر یا فداکاری در رابطه با وضعیت زندگی خود شده اید ، لطفاً بدانید که شما تنها نیستید و برای این کار قدرتمند هستید.

یک ماه کامل شدید در عقرب سکسی آسمان را روشن می کند دوشنبه ، 26 آوریل در خانه هشتم جنسیت ، مرگ و تولد دوباره خود داشته باشید. این شب آزاد سازی و تحول خواهد بود. اگر شما خوشبختانه مجرد هستید یا در یک رابطه سالم هستید ، این ممکن است به این معنی باشد که شما در کنار هم یک رابطه جنسی عالی یا یک شب دنج خواهید داشت. با این حال ، اگر در رابطه ای هستید که ممکن است از تاریخ موعد خود گذشته باشد ، این ماه کامل ممکن است باعث جدایی شود که شما برای شروع آن خیلی محتاط بوده اید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>