فال برج حمل ، مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت برج حمل.

به مارس خوش آمدید ، برج حمل! در پایان ماه فوریه ، متوجه شدید که به سمت داخل چرخیده اید و به خاطر می آورید که استراحت و شارژ مجدد اشکالی ندارد. بعضی اوقات ، حتی بلند پروازترین برج حمل نیز باید تشخیص دهد که برای همه چیز فصلی وجود دارد (و این شامل اجازه دادن به شخص دیگری می شود که برای یکبار دیگر هزینه را بر عهده بگیرد). در درازمدت برای آن بهره وری بالاتری خواهید داشت. بر چهارشنبه ، 3 مارس، سیاره حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، وارد جوزا های پرفروش می شود و سومین خانه ارتباطی شما را روشن می کند. ممکن است بخواهید سرخوشی به دوستان و دوستداران خود بدهید ، زیرا به زودی همه چیز تند می شود.

هرگونه کینه توزی ساخته شده ، هرچند کوچک ، می تواند مانند تیر در این مدت شلیک شود. اگر از یک دوست صمیمی اذیت شده اید و یا یک پیام زیر را برای شما اختصاص داده اید ، ممکن است دهان خود را به سختی ببندید و حتی زمان عذرخواهی سخت تری داشته باشید. اما اگر کسی واقعاً به شما ظلم کرده است ، پیش از رسیدن جو به نقطه جوش ، کار کنید و آن را به روشی سازنده صحبت کنید. سعی کنید اجازه ندهید روحیه شما را بهتر کند.

در حالی که ماه مارس با یادداشتی آتشین شروع می شود ، اگر هنگام صحبت با احساسات با مسئولیت پذیری احساسات را درست انجام دهید ، نیمه دوم ماه شما را در مکانی قرار می دهد تا دقیقاً همان چیزی را که می خواهید بدست آورید. در ماهی های فیزیکی یک ماه جدید وجود دارد شنبه ، سیزدهم مارس در خانه دوازدهم بیهوشان اگر می توانید ، از این آخر هفته برای استراحت و شارژ مجدد استفاده کنید. آنچه در اوایل ماه شما را آزار می داد احتمالاً نماینده مسائل بزرگتری است که نیاز به رسیدگی دارند. این ممکن است به این معنی باشد که شما برای شغل یا رابطه عاشقانه خود آماده هستید تا سطح خود را بالا ببرید ، اما هنوز مطمئن نیستید که چگونه مستقیماً آن را درخواست کنید. زیبایی خود را بخوابید ، زیرا هنگامی که سیاره عطارد وارد ماهی های شهودی می شود دوشنبه 15 مارس، شما به آن نیاز خواهید داشت

مشکلات ارتباطی شما در اوایل ماه لرزش های منتهی به این زمین لرزه بود. در طی این حمل و نقل که در خانه 12 ناخودآگاه شما نیز انجام می شود ، آنقدر قدرت خواهید داشت که خواسته های واقعی خود را بخواهید. این در مورد عصبانیت از شریک زندگی خود که دوست دارد عکس یک سابق باشد نیست. این مربوط به آینده رابطه شما است ، به همین دلیل مهم است که در ماه ماه جدید در خواسته های خود تأمل کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که فضای کافی و استراحت داشته باشید تا از مکانی آرام عمل کنید.

اکنون که ارتباط موثری برقرار کرده اید ، زمان مهمانی فرا رسیده است ، زیرا فصل شما شروع می شود شنبه 29 اسفند. شما به عنوان اولین نشانه زودیاک ، ابتدا رفتن را دوست دارید. شما همچنین توجه را دوست دارید اشکالی ندارد ، زیرا شما لیاقت آن را دارید! ما در دوران سختی زندگی می کنیم ، اما اجازه ندهید که این امر مانع شما شود تا آنجا که می خواهید جشن بگیرید – تا زمانی که این کار را با خیال راحت انجام دهید. روز بعد ، سیاره عاشقانه زهره وارد نشانه شما می شود و زندگی عاشقانه شما را نیز درگیر شما می کند. اگر مجرد هستید ، روی یک اسباب بازی لوکس جنسی سرمایه گذاری کنید و اگر با هم شریک هستید ، مطمئن شوید که معشوق شما ماساژ و ارگاسم زیادی را به شما می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>