فارغ التحصیلان “RuPaul’s Drag Race” A’Whora برای جشن بازگشت خرده فروشی برای Lottie London حرکت می کند

مسابقه Drag Queen در پشت قفل 15 فوت ظاهر می شود تا پایان قفل شدن و بازگشت مغازه های غیر ضروری را جشن بگیرد

در یک جشن عجیب از بازگشت انگلیس به خرده فروشی ، DraP Race RuPaul’s UK فارغ التحصیلان A’Whora – کاملاً به معنای واقعی کلمه – برای نام تجاری زیبایی Lottie London کنار گذاشته شده اند.

به همین مناسبت ، A’Whora ، متولد جورج بویل ، در یک قفل صورتی 15 فوت در منطقه خرید Boxpark پایتخت در Shoreditch برای طرفداران ظاهر شد.

در داخل قفل صورتی کم رنگ ، تزئین شده با آرم های لوتی لندن ، این جوان 24 ساله در یک پیشخوان الهام گرفته از لوتین لندن ظاهر شد و مجموعه ای از محصولات فرقه ای را از خط تولید این مارک ارزان قیمت به نمایش گذاشت و مردم لندن را تشویق کرد تا به عنوان محدودیت قفل شدن ، دوباره با آرایش ارتباط برقرار کنند سهولت.

بویل ، که یکی از طرفداران اعتراف خود به لوتی لندن است ، گفت: “خوب ، آیا این جیغ سرگرم کننده و احساس افسانه نیست؟

“دیدن واکنش مردم هنگام دیدن من از درهای قفل غول پیکر مقابل ایستگاه غرور نهایی ، کاملاً خوشحال شدم.

“ما می خواهیم مردم جلوه خود را پس بگیرند و از هر لحظه آزاد شدن دوباره لذت ببرند.

وی گفت: “برای خارق العاده به نظر رسیدن شما به گریم گران یا مهارت های حرفه ای نیاز ندارید. به همین دلیل محصولات فرقه ای لوتی ، مانند آستر تمبر ، رنگ کک و مک یا ابرو مگا بسیار عالی هستند. آنها به شما کمک می کنند تا آرایشگر داخلی را که همیشه درون شما بوده باز کنید. “

بویل از زمان حضور در فصل دوم نسخه تلویزیونی موفق انگلیس که در آن پنجم شد ، در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده است.

شارلوت نایت ، فرزند فکری عقب Lottie London ، گفت که او می خواهد پایان حصر را با یک غافلگیری برای لندنی ها رقم بزند.

وی گفت: “لوتی لندن همه چیز در مورد ابراز وجود ، خلاقیت و آزمایش محصولات آرایش مرسوم ، مد روز و ارزان است.”

“اکنون زمانی است که ژنرال Z دوباره بیرون می رود ، مهارت های آرایش آنها را باز می کند و ما در Lottie Lonon در صف مقدم هستیم تا آن را جشن بگیریم.

“A’Whora بهترین دستیار جذاب برای الهام بخشیدن به مردم لندن برای سرگرمی و تجربیات با ظاهری جدید بود زیرا انتظار برای معاشرت در خارج از خانه با خانواده و دوستانش پایان یافته است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>