غم و اندوه چگونه بر پوست شما تأثیر می گذارد

روش سرپایی ، که به عنوان بلفاروپلاستی درپوش تحتانی شناخته می شود ، چربی های برجسته پلک های پایین را کاهش می دهد ، از بین می برد و یا آنها را جابجا می کند. آدام کولکر ، جراح پلاستیک دارای مجوز تخته در شهر نیویورک توضیح می دهد: “می توان از طریق یک برش نامشخص در داخل پلک ، که به عنوان بلفاروپلاستی از طریق ترشح ملتحمه شناخته می شود ، به قسمت های چربی پلک پایین نزدیک شده و درمان می شود.” (کالکر رویه من را انجام نداد.)

بعد از 10 روز کبودی که باعث شد انگار چند دور در حلقه بوکس رفته ام ، کیسه های زیر چشمم از بین رفته اند. برای من ، این روش جز integ لاینفک بهبودی بود. این یک عمل خوش بینی بود.

سهولت در گزینه های درمان

مطمئناً همه پس از مواجهه با ضرر ، جراحی پلاستیک نمی خواهند و نیازی به آن ندارند. در واقع ، كولكر روشی افزایشی را توصیه می كند. وی می گوید: “مدت و ترتیب فرایند سوگواری برای همه متفاوت است. وقتی احساس آمادگی مجدد کردید ، به آرامی شروع کنید.” “در ابتدا ، فقط باید درمان های خانگی در نظر گرفته شود. تناسب اندام ، تغذیه ، آبرسانی و رژیم مناسب مراقبت از پوست (پاک کننده ، سرم آنتی اکسیدان ، مرطوب کننده) باید از سر گرفته شود. به طور خاص ، آنتی اکسیدان ها و محصولات پپتیدی می توانند بیشترین کمک را داشته باشند.”

آنولیک با این توصیه های موادی موافق است. وی توضیح می دهد: “آنتی اکسیدان ها از تأثیر رادیکال های آزاد در DNA پوست می کاهند و باعث رشد سالم تر و در نتیجه زیبایی پوست می شوند.” “از طرف دیگر ، پپتیدها قطعاتی از پروتئین ها هستند که می توانند در سطح پوست فرو روند و قادر به ایجاد عملکردهای خاص پوست برای تقویت تولید کلاژن جدید هستند.”

به دنبال آن ، اقدامات داخل مطب می تواند یک گزینه موثر و کمتر تهاجمی نسبت به جراحی باشد. تعدیل کننده های عصبی تزریقی مانند بوتاکس می تواند ابروهای شیار دار را درمان کند ، در حالی که مواد پرکننده از جمله Restylane و Juvederm می توانند حجم بیشتری ایجاد کرده و پوست را پر کنند.

کارین ریچارد اخیراً برادرش را به علت سرطان از دست داد و نگرانی مداوم در چهره او اثر گذاشت. او می گوید: “من 20 ساله هستم ، اما در پیشانی ام چروک هایی وجود داشت که احتمالاً از نخوردن و نخوابیدن بدتر شد.” او برای بوتاکس به کالکر رفت. “این کاری بود که می دانستم در بعضی مواقع انجام می دهم ، اما این کار آن را تسریع کرد.”

گرچه هیچ تزریقی نمی تواند درد از دست دادن شخصی را التیام بخشد ، اما به او احساس اطمینان می دهد. او می گوید: “من از اینکه همیشه خسته به نظر می رسیدم به هوشیارتر و آرامتر نگاه می کردم.”

رو به آینده با اعتماد به نفس

بعد از فوت مادر و برادرم ، من به دنبال درمان اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) رفتم و دوباره آرام آرام شروع به خوابیدن کردم. من شروع به ورزش و تغذیه سالم کردم ، اما صورتم یادداشت دریافت نکرد. هر کاری کردم ، به نظر می رسید خسته ، با پوستی شل و مات و ژول های اطراف دهانم. من سرانجام آماده شدم همانطور که برای درون کمک کردم برای بیرون کمک بگیرم. من هیچ تمایلی نداشتم که شبیه شخص دیگری شوم ، بلکه بیشتر کسانی که قبل از دو سال گذشته بوده ام چنین صدمه ای وارد کرده اند. (خوب ، بله ، شاید فقط کمی بهتر باشد.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>