غلتک ها برای گرفتن حرکت حرکت متنوع می شوند

چه به عنوان یک اپلیکاتور در یک ویال یا لوله ادغام شود و چه به عنوان یک ابزار مستقل استفاده شود ، غلتک ها می توانند به تقویت تجربه محصول کمک کنند. آرایشی و بهداشتی کسب و کار را کشف می کند

دستگاه های غلتکی – از گلوله های فلزی گرفته تا غلتک های یشمی الهام گرفته از تکنیک های باستان چینی – مزایای متعددی دارند.

Anisa Telwar Kaicker ، بنیانگذار و مدیرعامل Anisa International می گوید: “غلطک ها با طراحی بصری و کاربرد ملایم ، مزایای اساسی ماساژ صورت ، افزایش گردش خون ، تخلیه لنفاوی و ضعف چشم را فراهم می کنند – همه اینها پوست سالم ، جوانی و درخشان را تقویت می کنند.” .

“غلتک ها همچنین به شما کمک می کنند تا نفوذ محصول را به داخل پوست افزایش دهند و در عین حال یک تجربه آیینی قدیمی را ارائه می دهند که افراد می توانند در خلوت خانه های خود تکرار کنند.”

غلتک ها ممکن است در بسته های مراقبت از پوست و مراقبت از بدن ادغام شوند ، و می توانند لمس یکپارچه سازی دهه 90 را به براق کننده های لب و مینی بوها اضافه کنند. با این حال ، سالهای اخیر تقاضا برای دستگاههای مستقل مانند ماساژور صورت و غلتک های ساخته شده از سنگهای قیمتی افزایش یافته است ، اکنون بیشتر عرضه کنندگان بسته بندی زیبایی از جمله این محصولات در کارنامه خود هستند.

لین لو ، مدیر محصولات مراقبت از پوست در HCP Packaging توضیح می دهد: “کاربردهای غلتکی روشی موثر برای بسته بندی برای افزایش رساندن فرمول و نقشی اساسی در اثربخشی کلی محصول هستند.” “این یک گزینه عالی بسته بندی برای راحتی ، کاربرد ، قابلیت حمل و استفاده در حین حرکت است.”

با توجه به همه اینها ، تجارت لوازم آرایشی پرسید ، چه گزینه هایی برای مارک هایی که می خواهند سوار باند واگن پرش شوند وجود دارد؟

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>