عینی سازی زنان آسیایی به عنوان “عجیب” ما را به خطر می اندازد

بسیاری از مردم فکر می کنند که نژادپرستی برای به حساب آوردن آن باید خشن باشد. من این بزرگ شدن را به عنوان یک زن آمریکایی آسیایی-آمریکایی در یک جامعه عمدتا سفیدپوست در غرب میانه آموخته ام که مرا به اسم هایی مانند “گوک” ، “چانه” و “سگ خوار” صدا می کردند. از من سال شد که چرا چشمان من چنین “سنگین” است و آیا مادر مهاجر فیلیپینی من عروس سفارشی است این نظرات و س questionsالات باعث ناراحتی من شد ، اما من آنها را رد کردم زیرا ناشی از ناآگاهی و بی رحمی کودکان است نه نژادپرستی. هم سن و سالهای من این مسئله را مسئله بزرگی نمی دیدند ، بنابراین من فکر کردم که این قابل قبول است.

به نظر من نژادپرستی آمریکایی آسیایی قتل وینسنت چین در آمریکای چینی در سال 1982 بود. این اردوگاه های داخلی آمریکا و ژاپن در طول جنگ جهانی دوم بود. این شورشهای واتسونویل بود که در سال 1930 کارگران مزرعه فیلیپینی را هدف قرار داد. این اقدامات قابل اندازه گیری ، متمرکز ستم و خشونت بود – نه کسی که من را به گریه انداخت.

البته الان می دانم که اشتباه کردم. نژادپرستی مجبور نیست که از نظر جسمی مجروح شود تا به عنوان نژادپرستی ثبت شود – یا صدمه ای به او وارد نمی کند – گرچه اغلب احساس می شود دنیا اینگونه ریز تجاوزهای نژادی را می بیند. نژادپرستی نیز نیازی به خشونت ندارد تا منجر به خشونت شود.

این تب و تاب نژادپرستی می تواند عواقب مهلکی داشته باشد و ما شاهد آن هستیم که اکنون در موج فعلی جنایات نفرت علیه آمریکایی های آسیایی بازی می شود. اخیراً حوادث هولناک بسیاری رخ داده است ، مانند تیراندازی اخیر به هشت نفر – شش نفر از آنها زن آسیایی – که در یک رشته آبگرم در جورجیا کار می کردند. حتی اگر این یک عمل خشن ، بی رحمانه بود ، نژادپرستی ذاتی ولگرد و آزار و اذیت قتل کمرنگ شد. فرد مظنون ادعا کرد این یک جرم نفرت انگیز نژادی نبوده و هنوز به عنوان یک مورد متهم نشده است ، اما هنگامی که یک فرد مسلح سفیدپوست به مکانی برای تجارت می رود و زنان آسیایی را می کشد ، دیگر چه چیزی را می توانید بنویسید؟

فرانک رینولدز ، کلانتر شهرستان چروکی ، از مظنون گفت: “او شاخص هایی را ایجاد کرد که برخی از مسائل ، به طور بالقوه اعتیاد جنسی را دارد.” “ما هنوز زود هستیم ، هنوز چیزهای زیادی برای پردازش داریم.”

برجسته کردن یک اعتیاد بالقوه جنسی ، جرم را از نژادپرستی جدا نمی کند. زنان آمریکایی آسیایی می دانند که رابطه جنسی و خشونت اغلب با هم مرتبط هستند. همه ما اغلب قربانیان خشونت جسمی و جنسی هستیم ، از این بین 21 تا 55 درصد زنان آسیایی در ایالات متحده چنین آسیب هایی را گزارش می دهند.

من بیشتر عمر خود را به خاطر نژادم در عینیت عینیت ، جنسی شدن و فتیش شدن توسط مردان گذرانده ام. به من از “زنان آسیایی خیلی زیبا” گرفته تا “آه عزیزم ، شرط می بندم که تو در رختخواب مطیع و لاغر هستی ، به من” گفته اند؟ آنها مرا به خاطر رابطه جنسی تقاضا می کنند ، مرا “عروسک چین” صدا می کنند و پیشنهاد می کنند در صورت “بد بو بودن بد بو” با من برای گرین کارت ازدواج کنند. همه اینها طبیعی ، البته توهین آمیز تلقی می شود و اغلب به عنوان یک شوخی نوشته می شود. در حالی که من به دلیل نژاد خشونت جنسی تجربه نکرده ام ، این بیشتر از هر چیز دیگری خوش شانس بوده است. چندین تماس نزدیک صورت گرفته است و من دیده ام که مردان وقتی پیشرفت های آنها را نادیده می گیرم ، پرخاشگر می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>