عکس برداری چیست و برای جلوگیری از آن چه کاری می توان انجام داد؟

آیلین ژانگ می گوید ، حتی با حرکت به سمت “پیر شدن” ، خطرات بهداشتی مربوط به عکسبرداری به این معنی است که صنعت زیبایی می خواهد آن را حل کند.

در حالی که ادعاهای مراقبت شخصی سلامتی گرا به معنای دور شدن مارک های تجاری از پیام های “ضد پیری” سنتی است ، اما یک منطقه وجود دارد که برای مقابله با آن مهم است: عکسبرداری ، کلمه تأثیر مخرب نور خورشید بر روی پوست ، که همراه با مفاهیم سلامتی و همچنین یک اثر پیری قابل مشاهده

در اینجا ، آیلین ژانگ ، مدیر ارشد محصولات – راه حل های مراقبت از آفتاب و محصولات طبیعی در Hallstar Beauty ، در مورد فرایندهای پشت عکسبرداری عکس بحث می کند و یک راه حل برای تأثیر منفی پیری در معرض آفتاب ارائه می دهد.


تمرکز بیشتر در زیبایی و بازاریابی مراقبت های شخصی بر ادعاهای زیبایی سلامتی گرا ، “بدون سن” و نه پیام های “ضد پیری” سنتی ، یک روند خوشآمد است. این امر سلامت عمومی مصرف کنندگان را جشن گرفته و رژیم های پیشگیرانه طولانی مدت را تشویق می کند. هنوز هم ، شیمی دانان آرایشی و همچنین تیم های بازاریابی آنها احتمالاً هر دو خود را “ضد عکس برداری” اعلام می کنند.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>