علامت Midheaven شما می تواند موفقیت حرفه ای شما را تعیین کند

همانطور که پیروان پرشور این عمل می دانند ، طالع بینی چیزهای بیشتری نسبت به درک خورشید و نشانه های طلوع وجود دارد. آیا آماده درک عمیق تر طالع بینی هستید؟ وقت آن است که وارد جدول ریزه کاری های خود شوید. علامت midheaven شما ، که به آن Medium Coeli یا MC نیز می گویند ، از جنبه های دیگر نمودار شما متفاوت است زیرا یک سیاره نیست. این بالاترین نقطه در بالای نمودار شما است و نشان دهنده جنوبی ترین نقطه بالای افق هنگام تولد شما است. (ببینید ، این بخشی از دلیل ضروری بودن داشتن زمان دقیق تولد است – یا در صورت تمایل به له شدن بدن خود را ضروری می دانند.) نیمه آسمان همچنین در آستانه دهمین خانه وضعیت اجتماعی جدول زایمان است و می تواند درباره زندگی عمومی خود چیزهای زیادی بگویید.

علامت میانه بهشت ​​شما گاهی اوقات با علامت افزایش شما همخوانی دارد ، زیرا هر دو بیان ظاهری شخصیت شما هستند ، اما در واقع کاملاً متفاوت هستند. در حالی که علامت صعودی یا صعودی شما نقابی را نشان می دهد که برای دنیا می پوشید ، یا اینکه دیگران چگونه اول شما را درک می کنند ، آسمان میانه شما مستقیماً به حرفه ، زندگی عمومی و شهرت شما ارتباط دارد. این امر به سمت بیان ظاهری فردیت شما است. اگر روز ، زمان و مکان تولد خود را دارید ، می توانید به آسانی آسمان خود را در برنامه TimePassages یا سایت Cafe Astrology بیاموزید.

دانستن اینکه علامت میانه شما چیست می تواند به شما کمک کند تا هم در مورد زندگی شغلی و اجتماعی خود اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بنابراین هنگامی که نمودار تولد خود را بررسی کردید ، به پیمایش ادامه دهید تا مشخصات خود را در لیست زیر پیدا کنید. با این حال ، لطفاً به یاد داشته باشید که طالع بینی سرگرم کننده است. شما یک فرد پیچیده و دارای یک نمودار زایمان پیچیده هستید ، و نیمه آسمان فقط یک جنبه است ، بنابراین این اطلاعات را با یک دانه ذرات ستاره بگیرید.

برج میانه بهشت

از آنجا که برج حمل اولین علامت زودیاک است و در آن یک نشانه آتش پرشور است ، میانه آسمانهای برج حمل از خود شروع می کنند و کاملاً مطمئن هستند. آنها احتمالاً دوست دارند کارها را به روش خود انجام دهند و کارآفرینان فوق العاده ای بسازند. افرادی که میانه بهشت ​​برج حمل دارند ممکن است از داشتن رئیس برایشان خوشحالتر باشد که برای خودشان کار کنند یا صاحب مشاغل شخصی خود باشند. در حالی که آنها در شروع پروژه ها سرآمد هستند ، اما می توانند سرسخت باشند و گاهی اوقات فاقد پیگیری هستند. آنها همچنین تمایل دارند که تکانشی عمل کنند ، که به آنها کمک می کند ریسک های تجاری را بپذیرند اما همچنین می تواند آنها را به دردسر بیندازد. اگر میانه بهشت ​​شما در برج حمل باشد ، مهم است که با غرایز خود در تماس باشید (مراقبه مفید است) تا به تفکیک کدام انگیزه ها سالم و کدامها کمک کنید.

Taurus Midheaven

از آنجا که زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی تحت کنترل زهره قرار دارد ، میانه آسمان های ثور از چیزهای ظریف زندگی لذت می برند و اغلب به آنها دست می یابند. افرادی که وسط بهشت ​​خود را در این نشانه زمینی دارند به سمت خلاقیت و ظرافت کشیده می شوند. با این حال ، آنها می توانند گاهی تنبل باشند و با انگیزه مبارزه کنند. با وجود این آرامش ها ، آنها در نهایت بسیار سخت کوش هستند و هرگز از یک هدف دست نمی کشند. در نتیجه ، آنها اغلب به موفقیت دست می یابند (حتی اگر کمی بیشتر از آنچه که می خواهند طول بکشد). اگر میانه بهشت ​​شما در برج ثور باشد ، با ثبات بیشتری که دارید از زندگی حرفه ای خود نگرانی کمتری خواهید داشت.

Gemini Midheaven

اگر میانه بهشت ​​شما در جوزا باشد ، شما احتمالاً بسیار کاریزماتیک هستید (و شاید کمی معاشقه). افرادی که وسط بهشت ​​خود را در این نشانه دارند کاملاً جذاب هستند و از استفاده از این جذابیت برای جلو افتادن ترس ندارند. میانه های آسمان جوزا زودرنج هستند و تمایل دارند در حرفه خود سرآمد باشند ، به خصوص اگر در زمینه ارتباطات باشند. در واقع تک همسری حرفه ای می تواند برای آنها دشوار باشد. آنها ممکن است پیدا کنند که یک شغل را برای شروع کار دیگری بیش از یک بار ترک می کنند ، یا چند شغل جانبی را دستکاری می کنند یا به عنوان فریلنسر بهترین کار را می کنند. از آنجا که جوزا یک نشانه اجتماعی و شایعه فوق العاده است ، افرادی که در میانه آسمان جوزا هستند ، تأثیرگذارهای افسانه ای ایجاد می کنند.

میانه بهشت ​​سرطان

اگر میانه بهشت ​​شما در سرطان باشد ، ممکن است یک رئیس فوق العاده دلسوز و فهمیده ایجاد کنید. از آنجا که ماه تحت کنترل سرطان است ، این افراد تمایل دارند بسیار با احساسات خود هماهنگ باشند. این یک مهارت مهم است زیرا معمول است که افراد احساسات خود را از زندگی کاری خود تقسیم بندی می کنند و در نتیجه خستگی در خستگی را می سوزانند یا تجربه می کنند. کسانی که در این علامت میانه خود را دارند ، احتمالاً در مشاغل هنری یا مشاغلی که به دیگران کمک می کند ، سرآمد خواهند بود. میانه های آسمان سرطان مانند جزر و مد ماه می توانند فراز و نشیب های حرفه ای را تجربه کنند. یادتان باشد انتقاد حرفه ای را شخصاً نگیرید بلکه از آن درس بگیرید و رشد کنید.

لئو میدونه

خورشید اداره می شود و یک شیر زیبا نشان می دهد که می خواهد در کانون توجه استحمام کند. در نتیجه ، اگر میانه آسمان شما در لئو باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که یک زندگی حرفه ای پر از توجه و تمجید از نگاه عمومی داشته باشید. افرادی که در این علامت وسط خود را دارند ، بسیار جاه طلب هستند. از طرف تلنگری ، آنها می توانند هدف طولانی مدت را از دست بدهند ، زیرا فرصت های کوچکتر برای شهرت یا شناخت به وجود می آید. یک میانه بهشت ​​لئو همچنین می تواند مستعد صحبت عمومی باشد ، بنابراین آنها باید اطمینان حاصل کنند که قبل از صحبت فکر می کنند ، مبادا که در یک درام ناخواسته قرار بگیرند. متفکر باشید و برای همیشه از میکروفن استفاده کنید.

مریم مقدس

بیانسه یک باکره است و هنرمندی است که به دلیل توجه کامل به جزئیات شهرت دارد. اگر وسط بهشت ​​شما در این نشانه باشد ، ممکن است خود را در تلاش برای دستیابی به این سطح از کمال به صورت حرفه ای ببینید. این دقت و عملکرد بالا می تواند موفقیت بزرگی در زندگی به همراه داشته باشد. با این حال ، کسانی که میانه بهشت ​​را دارند نیز باید مراقب وسواس فکری باشند و مواظب انتقاد بیش از حد از همکاران خود باشند. از آنجا که باکره شفا دهنده زودیاک است ، ممکن است از طریق حرفه ای که به دیگران کمک می کند رضایت را کسب کنند.

Libra Midheaven

از آنجا که ترازو با مقیاس نشان داده می شود و نشانه عدالت است ، به نظر می رسد که میانه آسمان های ترازو در جلوگیری از رسوایی و انتقاد عمومی بهترین هستند. و اگر آنها در برابر نمایش مسواک بزنند ، در حفظ انصاف و تعادل و در نتیجه شهرت خود بسیار عالی عمل می کنند. با این حال ، آنها در آرزوی حفظ صلح ، باید توجه مردم را جلب کنند. در میانه آسمان های ترازو ، خصوصاً در زمینه های ارتباطی ، دیپلماسی یا قانون ، فرصت هایی برای موفقیت عظیم وجود دارد. با این حال ، اگر میانه آسمان Libra دارید ، از نشان دادن برخی دندانها در مواقع ضروری خیلی ترس نداشته باشید ، وگرنه خطر عقب ماندن را دارید.

عقرب میانه بهشت

میانه آسمان های عقرب هیچ علاقه ای به یک کار کسل کننده و در عین حال ثابت ندارند ، مگر اینکه فقط در آنجا به عنوان یک روزنامه نگار مخفی کار کنند. میانه های آسمان عقرب همیشه در حال تحقیق هستند و خبرنگاران ، کارآگاهان و درمانگران بسیار خوبی می سازند. آنها از زیر شکم تاریک زندگی گریزان نیستند. بلکه ترجیح می دهند آن را افشا کنند ، بازجویی کنند و آن را التیام دهند. در نتیجه ، آنها می توانند موضوعات سختی را بپذیرند و به خاطر شجاعت خود به بدنامی برسند. با این حال ، اگر این شما هستید ، مراقب تمایلات وسواسی و توانایی دستکاری افراد با زیرکی خود باشید. اگر این صفات را به محل های خروجی سالم هدایت نکنید ، ممکن است باعث سوختن پل ها و پارانوئید شدن شوید.

Sagittarius Midheaven

میانه های آسمان قوس با قلبی وحشی و هوس به زندگی دارند. اگر وسط بهشت ​​شما در قوس باشد ، ممکن است با 9 تا 5 آسیاب محدودیت داشته باشید. کسانی که این وسط بهشت ​​را دارند از سفر و فرهنگ های خارجی الهام می گیرند و همیشه می خواهند چیزهای جدیدی یاد بگیرند. کماندار داخلی آنها (نماد قوس) اگر بتوانند حرفه ای پیدا کنند که به آنها امکان سفر دهد مشتاق تیراندازی به تیرهای پول ساز هستند. آنها دارای ذاتی برزخ ، اعتماد به نفس و کاریزماتیک هستند که به آنها کمک می کند شبکه و ارتباطات اجتماعی برقرار کنند. با این حال ، آنها می توانند گاهی اوقات کمی تند باشند ، و گاهی اوقات ، این کار را برای آنها دشوار می کند. اگر این شما هستید ، باید راهی بیندیشید تا نفس خود را متعادل کنید تا هماهنگ تر با دیگران همکاری کنید.

Capricorn Midheaven

میانه های آسمان برج جدی نگران انگیزه نیستند. به هر حال ، این نشانه موفقیت و پول است ، بنابراین اگر میانه آسمان شما در برج جدی باشد ، شما بسیار حرفه ای گرا هستید و بندرت اجازه می دهید کسی (یا هر چیز دیگری) مانع شما شود. موفقیت شما به طور تصادفی یا یک شبه اتفاق نخواهد افتاد ، بلکه به مرور زمان با سخت کوشی صادقانه اتفاق خواهد افتاد. با این حال ، میانه های آسمان برج جدی گاهی اوقات می توانند دوستان ، خانواده و عاشقان را با اولویت بندی کارهای حرفه ای بر شخصی منزوی کنند. آنها همچنین می توانند با کاربردی بودن خود برای کارمندان یا همکاران کمی یخ زده باشند ، اما با وجود بیرونی سخت ، آنها انجام دادن در زندگی شخصی خود خواهان امنیت و عشق هستند ، بنابراین عاقلانه است که به یاد داشته باشید این روابط را پرورش دهید.

دلو میانه بهشت

افرادی که در میانه بهشت ​​خود قرار دارند به عنوان یک فرد متفکر فکر می کنند و می توانند به سرعت از ساختارهای شرکت ناامید شوند. از آنجا که دلو نوآور زودیاک است ، آنها به ویژه در زمینه هایی مانند فناوری یا فعالیت می درخشند. با این حال ، آنها باید کار کنند که در صورت بروز اتفاق جالب دیگری ، کاملاً دور از ذهن عمل نکنند یا همکاران را منفجر نکنند. آنها خوب است به یاد داشته باشند که همکاری مهم است ، حتی اگر احساس کنند که بعضی اوقات به تنهایی بهترین کار را می کنند. حتی درخشان ترین ما نیز گاهی به چشم انداز دیگری نیاز دارد.

Pisces Midheaven

در حالی که مکان های دیگر کار را از زندگی جدا می کنند ، اما اگر وسط آسمان شما در ماهی باشد ، ممکن است برای جدا کردن زندگی حرفه ای و شخصی خود سخت باشید. با این حال ، می توانید از این به نفع خود استفاده کنید. بسیاری از میانه های آسمان ماهی با کار با شرکا یا دوستان و یا در زمینه های خلاقانه که به آنها امکان می دهد از ماهیت عمیقاً خلاق ، روانی و احساسی شما استفاده کنند ، موفقیت زیادی کسب می کنند. این ویژگی ها آنها را به شخصی تبدیل می کند که همه به دنبال ایده های جدید هستند ، زیرا ذهن ابتکاری آنها دائما در حال ایجاد است. با این حال ، آنها همچنین می توانند مستعد خیال پردازی و حواس پرتی شوند ، بنابراین ممکن است لازم باشد از ابزارهای تمرکز و انگیزه استفاده کنند تا سر خود را در بازی نگه دارند.

به یاد داشته باشید ، صرف نظر از نشانه خود در نیمه بهشت ​​، هر کس سزاوار دستمزد عادلانه و فرصتی برای انجام کاری است که دوست دارد. از علائم میانه بهشت ​​خود استفاده کنید و به نفع خود باشید ، اما هرگز اجازه ندهید که طالع بینی مانع رویاهای شما شود – ستاره ها فقط از این کار متنفر هستند!


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>