علامت گذاری به عنوان Tuan در آزمایش با مراقبت از پوست و زیبایی انفرادی خود | مصاحبه

توان یادآوری می کند: “وقتی برگشتم ، سعی می کردم یک هنرمند خال کوبی مناسب را پیدا کنم و فقط کارهای او را دوست داشتم.” “خیلی تاریک نیست ؛ نرم و محکم است. بنابراین من به او نزدیک شدم و دستیار او وقت من را گرفت.” دکتر وو سحر و جادو خود را برای یک کبوتر و شاخه های زیتون در پشت بازو انجام داد. توآن نشان می دهد: “این نشانگر آغاز ، امید و آزادی جدید است.”

بیشتر خال کوبی Tuan پیام های انگیزشی و تأییدی مشابهی برای او دارد. ابتدا وی از کلمات “واقعی بمان” و “واقعی باش” که در بالای هر زانو نوشته شده است را به عنوان خال کوبی هایی که بیشترین معنی را برای او دارند ، ذکر می کند. (آنها همچنین به سختی در معرض نمایش کامل قرار می گیرند.) “این عبارتی است که می خواهم برای خودم نگه دارم ،” قبل از مکث توضیح می دهد و تمایلی به گفتن معروف بودنش ندارد. ما هر دو کاملاً می دانیم که او در واقع ، همین است و 10.6 میلیون دنبال کننده اینستاگرام برای اثبات آن دارد. در عوض ، او تصمیم می گیرد که بگوید ، “حالا که شما مشهور هستید ، بسیاری از مردم تغییر می کنند و اجازه می دهند همه چیز به آنها برسد. من همیشه می خواهم به خودم صادق باشم ، و نمی خواهم شهرت به من برسد. ”

در مرحله بعدی ، توان به گل ملی کره ، گل ماهی خیزران اشاره می کند که با ظرافت پشت عضله دو سر خود را تزئین می کند. او می گوید: “من فکر می کردم این یک خال کوبی خوب و معنی دار است.” “من کارم را در کره آغاز کردم. من در کره چیزهای زیادی بدست آورده ام ، بنابراین این مسئله را به خودم تحمیل کردم.”

از آنجا ، من از توان در مورد لبخند زدن لب خندان در مرکز کاسه زانو می پرسم. وی با خنده گفت: “آن یکی فقط چیز سرگرم کننده ای بود.” من به توان می گویم که من نیز خالکوبی بدون معنی دارم ، فقط برای لرزش. توآن اشاره می کند که به همین دلیل پروانه ای روی گوساله خود دارد. هیچ چیز عمیقی در پشت آن وجود ندارد علاوه بر این که هنگام قرارگیری شلوارک قرارگیری زاویه دار به نظر جالب می رسد.

خال کوبی ها مانند تمبرهای گذشته من هستند ، من موسیقی می کنم. شاید الان بعضی از آنها را دوست نداشته باشم ، اما می دانم که در یک مقطع از زندگی ام این کار را انجام داده ام. توان با قسمت اول موافق است ، اما “من فکر نمی کنم من یک خال کوبی داشته باشم که از آن خوشم نیاید. من می خواهم زندگی ام را بدون پشیمانی ادامه دهم”.

توان قبل از گم شدن در پیامی لحظه ای به فکر فرو می رود که می تواند در حال حاضر برای همه جنبه های زندگی او اعمال شود. توآن می گوید: “من فقط کاری را که می خواهم انجام می دهم. اگر این باعث خوشبختی من شود ، باعث خوشحالی من خواهد شد.” “در پایان روز ، شما باید تقریباً برای خود زندگی کنید. شما باید خوشحال باشید زیرا اگر در آن صورت خوشحال نباشید ، از هر کاری که انجام می دهید لذت نخواهید برد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>