علامت زودیاک Virgo: ویژگی های شخصیتی و تاریخ های ورود به سیستم

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

بکر یک علامت زمین است که به طور تاریخی توسط الهه گندم و کشاورزی نشان داده می شود ، انجمنی که صحبت از ریشه عمیق مریم مقدس در جهان مادی است. باکره ها در برخورد با زندگی منطقی ، عملی و منظم هستند. این علامت زمین از نظر قلب یک فرد کمال گراست و از ارتقا through مهارت ها از طریق تمرین مجدانه و مداوم نمی ترسد. باکره بر سیستم هضم حاکم است ، که باعث می شود این علائم زمین به ویژه با مواد تشکیل دهنده یک کل – در غذا و سایر موارد هماهنگ شود. آنها از همه جزئیات بیش از حد آگاه هستند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

مریم مقدس ، سیاره پیام رسان ارتباطات ، اداره می شود. گرچه عطارد نیز بر جوزا حکومت می کند ، این دو علامت کاملاً متفاوت هستند: جوزا درباره تولید و بیان است ، در حالی که باکره مربوط به ورودی و پردازش است. یک باکره مانند کامپیوتر با اطلاعات سر و کار دارد ، حتی درهم ریخته ترین اطلاعات را به مفاهیم واضح و سازمان یافته تبدیل می کند. گرچه باکره ها آرزو دارند در همه کارها دقیق باشند ، آنها باید به یاد داشته باشند که پیگیری مداوم ایده آل می تواند تخریب کننده باشد ، زیرا برای خود یا دیگران اعمال شود. زیبایی در نقص های ما وجود دارد و برای دختران باکره مهم است که بدانند که نقص نقص نیست.

بیش از هر چیز ، باکره ها می خواهند کمک کنند. آنها دوستان و عاشقانی مهربان ، ملایم و حمایت کننده هستند که از عقل و تدبیر باورنکردنی خود برای حل مسئله استفاده می کنند. علامت مخالف باکره ، ماهی ، از طریق معنویت راهنمایی می کند ، اما باکره ها می خواهند در سطح عملی کمک کنند. این علائم خاکی همیشه در تلاشند تا راه حل های عملی ارائه دهند و سیستم های خراب را بهبود بخشند. متد ، متعهد و سخت کوش ، آنها از معلمان ، شفا دهنده ها ، ویراستاران و موسیقی دانان بسیار خوبی برخوردار می شوند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>