علامت زودیاک ماهیان: ویژگی های شخصیتی و تاریخ علائم

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

ماهی ها ، نشانه آب ، آخرین صورت فلکی زودیاک است. این نمادین است که دو ماهی در جهت مخالف شنا می کنند و نشان دهنده تقسیم مداوم توجه ماهیان بین خیال و واقعیت است. به عنوان نشانه آخر ، ماهی ها هر درسی را جذب خود کرده اند – شادی ها و دردها ، امیدها و ترس ها – که توسط همه علائم دیگر آموخته شده است. این باعث می شود که این ماهی ها به روانشناخت ترین ، دلسوزترین و دلسوزترین موجود چرخ طالع بینی تبدیل شوند. با چنین حساسیت بی نظیری ، ماهی ها می توانند به راحتی توسط احساسات بلعیده شوند و باید به یاد داشته باشند که در قلمرو مادی زمین نخورند (به طور مناسب ، ماهی ها بر پاها حکومت می کنند).

ماهی ها تحت کنترل نپتون ، بدن آسمانی حاکم بر خلاقیت و رویاها قرار می گیرند و این ماهی های اثیری عاشق کاوش در تخیلات بی حد و مرز خود هستند. با این حال ، نپتون در شکل شرورتر خود بر توهم و فرار نیز نظارت می کند. انرژی نپتون مانند انرژی اقیانوس است: جادویی ، مرموز و اغلب ترسناک. وقتی مه روی آب غلیظ می شود ، افق مسدود می شود و هیچ تمایزی بین دریا و آسمان وجود ندارد.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

کسانی که این علامت خورشید را دارند ، باید مواظب سراب باشند: این ماهیان قابل تأثیر استفاده از عینک های گل رز را به رفع مشکلات ترجیح می دهند ، این امر باعث می شود ماهیان به داشتن پوسته پوستی یا توهم دچار شهرت شوند. این علامت آب باید به یاد داشته باشد که با شنا کردن در محل مشکلات حل نمی شود. جهل عمدی هرگز باعث از بین رفتن درگیری نمی شود: این فقط فرصت رشد را به آن می دهد.

علامت های قابل تغییر ، ماهی ها بدون هیچ زحمتی با محیط پیرامون خود سازگار می شوند. این ماهیان بصیر از طریق بصیرت خود به ناخودآگاه جمعی دسترسی بی نظیری دارند و باعث ایجاد هنرمندان و خلاقیت های باورنکردنی می شوند. مهربان و ملایم ، آنها با تجربیات مشترک موسیقی و عاشقانه شاد می شوند. هر گونه رابطه با ماهیان عرفانی تضمین شده است که شامل کاوش معنوی عمیق است.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>