علامت زودیاک لئو: ویژگی های شخصیتی و تاریخ ورود

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

لئو (23 جولای – 22 آگوست)

فرش قرمز را پهن کنید ، زیرا لئو از راه رسیده است. لئو توسط شیر نشان داده می شود و این نشانه های آتش روح ، پادشاهان و ملکه های جنگل آسمانی هستند. آنها از استقبال از جایگاه سلطنتی خود بسیار خوشحال هستند: شور و نشاط ، تئاتری و پرشور ، لئوس ها دوست دارند در کانون توجه ها جشن بگیرند و خود را جشن بگیرند. این شیرها رهبران طبیعی هستند و آنها از پرورش دوستی و عاشقانه هایی که الهام گرفته از نظر هنری و خلاقانه است لذت می برند. لوس های بازیگوش هیچ مشکلی ندارند که به عاشقانه هایی با اقتدار درام علاقه مند شوند که کاملا برای تابلوها مناسب است. (در واقع ، آنها حتی ممکن است آنها را ترجیح دهند.) از این گذشته ، هر لئو خود را به عنوان یک شخصیت مشهور درک می کند. این دیوهای نجومی هرگز از شام های مجلل ، مهمانی های انحصاری یا لباس های منحط طراح خسته نمی شوند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

خورشید ، جسم آسمانی خیره کننده ای که زندگی و نشاط را اداره می کند ، توسط لئو اداره می شود. خورشید هرگز رو به عقب نمی رود ، و به همین ترتیب ، لئوس به دلیل ثبات ، وفاداری و ثبات شهرت دارند. آنها دوستان و عاشقانی فداکار هستند که قلب خود را در هر رابطه ای قرار می دهند. (متناسب ، نشانه لئو قلب را اداره می کند.) شیرها دوست دارند موفقیت همسرانشان را ببینند – تا زمانی که احساس خطر کنند. هنگامی که می ترسند قدرت ستاره آنها کسر شود ، می توانند تحت تأثیر منیت ، غرور و حسادت خود قرار بگیرند. برای شیرهای آسمانی مهم است که به یاد داشته باشند که نور آنها هرگز توسط دیگران پوشیده نمی شود و درخشش درخشان موفقیت دیگران هیچ سودی برای آنها ندارد. سرانجام ، مهمانی های خود لئوس بزرگترین تهدید برای خوشبختی آنها است.

این علامت ثابت به جاه طلبی و عزم خود مشهور است ، اما مهمتر از همه ، لوس ها به خاطر شجاعت چشمگیرشان جشن گرفته می شوند. در تاروت ، لئو با کارت “قدرت” نشان داده می شود ، که بیان کننده الهی قدرت جسمی ، روحی و عاطفی است. خوش بینان ترس و ترس که از پذیرش شکست سر باز می زنند ، با رسیدن به بلوغ ، چاه های عمیق شجاعت آنها رشد می کند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>