علامت زودیاک سرطان: ویژگی های شخصیتی و تاریخ علائم

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

سرطان (21 ژوئن – 22 ژوئیه)

سرطان نشانه اصلی آب است. این سخت پوستان اقیانوسی به نمایندگی از خرچنگ ، ​​بین دریا و ساحل بافته می شود و نشان دهنده توانایی وجود سرطان در حوزه های عاطفی و مادی است. سرطان ها بسیار شهودی هستند و توانایی های روانی آنها در فضاهای ملموس آشکار می شود: به عنوان مثال ، سرطان ها می توانند بدون دردسر انرژی موجود در اتاق را بگیرند. این خرچنگ ها نسبت به محیط خود بسیار حساس هستند و همچنین از خود محافظت زیادی می کنند. سرطان ها دقیقاً مانند حیوان روح آسمانی آنها توسط پوسته های سخت و بیرونی محافظت می شوند. در ابتدا ممکن است این خرچنگ ها سرد یا دور شناخته شوند. با وجود گذشت زمان ، سرطان ها ماهیت لطیف ، مهرورزی واقعی و قابلیت های عرفانی خود را آشکار می کنند. فقط اگر شناختن آنها کمی طول کشید تعجب نکنید.

ماه ، بدن آسمانی که بیانگر راحتی ، مراقبت از خود و انرژی های مادر است ، توسط سرطان اداره می شود. بر این اساس ، سرطان ها گرایش به داخلی دارند. آنها دوست دارند فضاهای دنج و مطمئنی را ایجاد کنند که به عنوان پناهگاه شخصی آنها باشد و سپس زمان زیادی را در آنها سپری کنند. سرطان ها عمیقاً به خانواده خود اهمیت می دهند و به سرعت نقش مراقب را به عهده می گیرند. اما این خرچنگ ها باید مراقب باشند: وقتی سرطان ها از نظر عاطفی روی کسی سرمایه گذاری می کنند ، خطرات بین پرورش توجه و کنترل رفتار را از بین می برند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

سرطان ها از طریق وفاداری ، تعهد و عمق عاطفی دوستان و دوستداران را به خود جلب می کنند. این سخت پوستان میزبانان عالی هستند و با غذاهای راحت و لیباهای آزاد از سرگرمی لذت می برند. (سرطان بر معده حاکم است ، بنابراین این خرچنگ ها چیزی بیش از یک وعده غذایی خانگی دوست ندارند.) اگر طرفدار علاقه سرطان به خانه نیستید ، این ممکن است کمی مشکل ساز باشد. اگرچه این خرچنگ های آسمانی با زاویه قدم زدن از درگیری مستقیم جلوگیری می کنند ، اما آنها می توانند با مارک متمایز خود از پرخاشگری منفعل ، خرج خرچنگ کنند. متقاعد کردن یک سرطان ممکن است دشوار باشد که صریحاً درباره آنچه او را آزار می دهد صحبت کند ، اما اگر بتوانید این کار را انجام دهید بدون اینکه احساس خطر کنید ، اعتماد طولانی مدت ایجاد می کنید.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>