علامت زودیاک جوزا: ویژگی های شخصیتی و تاریخ علائم

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

جوزا (21 مه – 20 ژوئن)

آیا تا به حال آنقدر شلوغ بوده اید که آرزو کنید کاش می توانستید خودتان را شبیه سازی کنید تا همه کارها انجام شود به طور خلاصه این تجربه جوزا است. این علامت هوا که به طور مناسب توسط دوقلوهای آسمانی نماد شده بود ، به کارهای زیادی علاقه مند بود به طوری که مجبور شد دو برابر شود. به دلیل دوگانگی ذاتی جمینی ها ، آنها اغلب به دروغ به عنوان دو چهره معرفی نمی شوند. با این حال ، در واقعیت ، جوزا بندرت یک برنامه پنهان دارد. بازیگوش و کنجکاو از نظر عقلی ، جوزا به طور مداوم درگیر انواع علاقه ها ، سرگرمی ها ، مشاغل و گروه های دوستانه است. آنها پروانه های اجتماعی زودیاک هستند: این دوقلوهای زود فکر می توانند با هر کسی در مورد هر چیزی صحبت کنند. آنها را بین ساعات شادی ، مهمانی های شام و کف رقص ها وزوز کنید.

فصل جوزا از 21 مه آغاز می شود ، روزی که گرما و برق تابستان را آغاز می کند. بر این اساس جوزا در هدایت تغییر و تحول عالی است. این دوقلوهای کنجکاو پیشگامان فوق العاده ای هستند و از انرژی خود برای هدایت پروژه های خلاقانه ابتکاری استفاده می کنند. جمینا که یک اندیشمند نترس است ، همیشه سعی می کند چیز جدیدی را امتحان کند. اما بعد از اینکه آنها دیدگاه مترقی خود را با دنیا در میان گذاشتند ، بهتر است اجازه دهید این دوقلوها به ایده پردازی بازگردند: این علائم بیش فعال هوا دارای دامنه توجه کوتاهی هستند و وقتی می توانند از یک ایده به ایده دیگر حرکت کنند ، بیشتر راضی هستند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

هر دو جوزا و دوشیزه توسط مرکوری ، سیاره پیام رسان ارتباطات اداره می شوند. با این وجود ، علیرغم اشتراک یک حاکم سیاره ، این دو نشانه در رویکردهایشان مخالف است: جوزا احساسات را از خارج بیان می کند ، در حالی که باکره در درون خود پردازش می کند. جوزا همه چیز در مورد خروجی است ، بنابراین این دوقلوها عاشق گپ زدن هستند و اغلب با دست صحبت می کنند (که اتفاقاً بخشی از بدن مربوط به جوزا است). ارتباطات برای آنها از اهمیت بالاتری برخوردار است و آنها به جریانهای روان انتقال نیاز دارند.

آنها تقریباً به همان اندازه که دوست دارند با IRL صحبت کنند ، پیام کوتاه و توییت می کنند. در حقیقت ، عمل بیان غالباً حتی بیشتر از آنچه در واقع گفته می شود برای شخص متبحر مهم است – و آنها باید به خاطر داشته باشند که در مورد سخنان خود متفکر باشند. با این حال ، یکی دیگر از کیفیت های باورنکردنی جوزا این است که این آفتاب پرست های طبیعی می توانند به سرعت حتی از شرم آورترین لحظات دهان به دهان بهبود یابند. جوزا خیلی سریع حرکت می کند تا به اقدامات اشتباه شرم آور اهمیت دهد: آنها به سادگی حرکت می کنند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به نجیب شناس ، آلیزا فاراگر اجازه دهید تا توضیح دهد با کدام علائم سازگار هستید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>