علامت زودیاک ترازو: ویژگی های شخصیتی و تاریخ ورود

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

ترازو یک علامت هوا است که با مقیاس نشان داده می شود (جالب است که ، تنها شی in بی جان زودیاک) ، انجمنی که ثابت کننده ترازو و هماهنگی ترازو را منعکس می کند. ترازو وسواس زیادی در تقارن دارد و سعی در ایجاد تعادل در همه زمینه های زندگی دارد. این علائم هوایی زیبایی های زودیاک است: تحت کنترل ونوس ، سیاره ای که عشق ، زیبایی و پول را اداره می کند ، ترازوها هنر والا ، روشنفکری و فن آوری را می پرستند. Suave Libras باید خود را با اشیا st خیره کننده احاطه کرده و محیط هایی ایجاد کند که سلیقه نفیس آنها را منعکس کند. بر این اساس ، این علائم هوا طراحان ، دکوراتورها ، منتقدان هنری و سبک ها را بسیار عالی می کند.

در حالی که علامت مخالف ترازو ، برج حمل ، نشان دهنده “من” است ، ترازو نماد “ما” است. روابط برای ترازوها ، که تعادل را در معاشرت پیدا می کنند ، از اهمیت بالاتری برخوردار است. آنها عاشق مشارکت هماهنگ با همسران شیک پوش هستند ، خصوصاً کسانی که آب نبات بازویی جذابی درست می کنند. (ترازو پوست را کنترل می کند ، و این علائم هوایی به شدت از نظر ظاهری تحریک می شوند. هیچ راهی برای آرامش Libra بهتر از ماسک صورت مجلل نیست.)

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

ترازوها ، وقتی مرتباً جفت می شوند ، باید مراقب جلب توجه خارج از مرزهای توافق شده روابط خود باشند. از آنجا که آنها سعی می کنند هر کس خوشحال و سرگرم ، آنها ممکن است وسوسه شوند که محدودیت های توافق خود را با شرکای خود برطرف کنند. ترازوهای مورد پسند مردم باید به یاد داشته باشند که خوشبختی عزیزانشان و سلامت روابط آنها از حفظ توجه مداحان دور مهمتر است.

ترازو یک علامت اساسی است ، به این معنی که ترازوها بر این اساس در انجام اقدامات جدید بسیار عالی هستند. با این حال ، از آنجا که ترازوها در همه فعالیت ها چندین دیدگاه را در نظر می گیرند ، این علائم هوا با بلاتکلیفی مبارزه می کنند. ترجیح می دهد به جای اینکه دائماً به دنبال دیدگاه های بیرونی باشد ، شهود خود را توسعه دهد (و به آن اعتماد کند). به غیر از ویژگی دوگانگی ، ترازوها می توانند به طور واقعی حرکت کنند هر وضعیت اجتماعی ، حل و فصل اختلافات با زحمت ساده با روشن کردن جذابیت.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>