علائم تجاری Beauty Babes Waves موهای پری دریایی کامل ایجاد می کند | مرور

علی رغم این حقایق امیدوار کننده ، من هنوز هم شرایطم را دارم. من خیلی دوست دارم که هر روز موج های پری دریایی بپوشانم اما موهای من هنگام نگه داشتن یک حلقه مو کاملاً لجباز است. و آنچه که من را بیشتر از موهای زائد من خسته می کند ، زمان زیادی است که برای انجام کل سر ، موهای بلند ، طول می کشد – به حدی که هنوز هم از دوستانم می خواهم موهایم را برای موارد خاص انجام دهند. با این حال ، Fitzsimmons به من می گوید که ابزارهای سه شاخه در واقع با طول های طولانی تر ، سریعتر از چوب های پیچش یا حلقه زنی های سنتی کار می کنند و حجم آن را اضافه می کنند. بنابراین حتی اگر موهای من کوتاه ترین موهای من در طول سال های گذشته باشد ، من هر کاری طول می کشد تا زمان مدل سازی را کاهش دهم. در این حالت ، این به معنای دادن آزمایش مناسب به Babe Waves است.

در کل سه گزینه اندازه گیری وجود دارد که از استاندارد صورتی استفاده می کند ، دارای بشکه های یک اینچی است که در تمام طول و بافت ها کار می کند و به خوبی با موهای مقاوم در برابر مو جفت می شود (دینگ دینگ). ماین می گوید ، در مقایسه با بشکه های بزرگتر ، استاندارد با چین عمیق تری امواج محکم تری ایجاد می کند. نسخه کاملاً سیاه نسخه محدود دارای بشکه های 1.1 اینچی است و برای موج های نرم روی موهای بلند و بلندتر به خوبی کار می کند. برای کسانی که به دنبال امواج شل تر هستند ، Jumbo صورتی با بشکه های 1.25 اینچی مناسب است – به خصوص برای طول شانه و بلندتر و موهایی که معمولاً در حفظ موها مشکلی ندارند.

همانطور که قبلاً اشاره شده بود ، در حال حاضر موهای من درست زیر شانه هایم می افتد ، بنابراین من با استاندارد رفتم. طراحی چند بشکه ای کمی عادت می کند ، به خصوص با دستان کوچک من ، اما سنگین و بیش از حد نرم نیست. با این حال ، من فقط به یک و نیم و دو پاس بشکه (که طول آن تقریباً 5 اینچ است) نیاز دارم ، بنابراین پس انداز می کنم زیاد به طور کلی از زمان

در مورد دما ، ماین می گوید دامنه توصیه شده بین 360 درجه و 450 درجه فارنهایت است. “حتی اگر آهن بتواند بسیار کمتر از 360 باشد ، اما اکثر انواع مو در آن دما حفظ نمی شوند.” از آنجا که هنوز قطعات سفید شده دارم ، تصمیم گرفتم آن را در سمت امن و در دمای 390 درجه بازی کنم. من از اینکه می توانم روی صفحه نمایش دیجیتال آبی رنگ بلافاصله شاهد افزایش دما باشم ، قدردانی می کنم ، بنابراین می دانم دقیقاً چه زمانی به دمای مورد نظرم می رسد و می تواند به شهر برود. فقط دو دقیقه طول کشید تا کاملاً گرم شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>