علائم آلرژی لهستانی ناخن

اگر به آلرژی به مانیکور ژل مشکوک هستید ، کینگ پیشنهاد می کند که فوراً لاک را برداشته و پوست را با کرم کورتیزون بدون نسخه درمان کنید. اگر در طی یک یا دو هفته بثورات شروع به بهبود نکرد ، به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

Clayton از زمان مصیبت ناخن های خود را با لاک ژل یا روش دیگر جلا نداده است ، اما متخصصان پوست به من می گویند که او و دیگر مبتلایان به آلرژی می توانند با لاک زدن مناسب این کار را انجام دهند. در حقیقت ، مارک های لاک ناخن بیش از هر زمان دیگری متیل اکریلات و سایر مواد محرک احتمالی را از بین برده اند. شاری اسپرلینگ ، متخصص پوست با مجوز تابلو در نیوجرسی ، به مشتریان خود توصیه می کند که از لاک فرمول ژل کاملاً صرف نظر کنند و از فرمول های پنج ، هفت یا 9 فاقد لاک ناخن سنتی استفاده کنند. اسپرلینگ می گوید: “این انواع حاوی رایج ترین مواد آلرژی زا نیستند و می توان از آنها در افرادی که به دیگر لاک های ناخن حساسیت دارند استفاده کرد.”

اما حتی برخی از فرمول های “تمیز” شامل متیل اکریلات هستند ، بنابراین مهم است که ابتدا تحقیق کنید و لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید. (ما پیشنهادات Olive & June ، یکشنبه ها ، و Sally Hansen Good را دوست داریم. مهربان. خالص.) برای این پایان ژل فوق العاده براق ، Amy Ling Lin ، بنیانگذار یکشنبه های مارک مراقبت از ناخن ، پیشنهاد می کند یک پوشش بالا محافظ از یک مارکی که این مواد حساسیت زا را در فرمول های خود ندارد.

اگر می خواهید اطمینان بیشتری حاصل کنید که فرمول تمیز لاک ناخن برای شما مفید است ، ابتدا برای یک تست پچ به یک متخصص آلرژی مراجعه کنید. حساسیت شما مهم نیست ، یک راه حل وجود دارد که به شما امکان می دهد از پوست خود محافظت کنید و گرام هنر خود را. ما قول می دهیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد سلامت پوست و ناخن:


اکنون ، تماشا کنید که سه ناخن مانیکور با الهام از پروانه استفاده می کنند:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>