عقب نشینی برای پوست شما تا درخشندگی شما را بازیابی کند

استرس ، تغییرات فصلی یا محصولات سست کننده رطوبت می تواند باعث کم شدن میزان رطوبت ، خشن و پوسته شدن پوست شود. علاوه بر این ، با افزایش سن ، پوست تولید بسیاری از اجزای مفید را که به طور طبیعی به آبرسانی پوست کمک می کنند ، کاهش می دهد ، مانند سرامیدها و عامل مرطوب کننده طبیعی.

پوست مرطوب ، چاق و چروک تر و در معرض چروک است.

در دسامبر 2010 با الهام از اولین سفر مالاسپینا ، در دسامبر 2010 یک کشتی تحقیقاتی اقیانوس شناسی در سفری به دور دنیا حرکت کرد. اکتشاف مالاسپینا بیش از 42000 مایل دریایی از آبهای بین المللی را برای جمع آوری نمونه های آب پیمایش کرد که بیش از 120 سویه باکتریایی ناشناخته از عمق ، شوری و سطح اکسیژن مختلف جدا شد.

در طول سفر مالاسپینا ، در نزدیکی آبهای فیروزه ای جزیره موریس ، جایی که امواج و شن و ماسه یک توهم آبشار آبشار چشمگیر ایجاد می کنند ، یک میکروارگانیسم جمع آوری شد.

Pauseîle یک عصاره تخمیر دریایی است که شما را به یک تجربه مرطوب کننده دعوت می کند که آب پوست را مهر و موم می کند در حالی که لطافت و درخشندگی آن را بازیابی می کند.

Pauseîle با تنظیم ژن های پروتئین های پاکت میخچه ، ساختار اپیدرم و عملکرد سد را تقویت می کند. این ماده همچنین باعث ایجاد فیلاگرین ، پیش ماده عامل مرطوب کننده طبیعی می شود ، که به حفظ رطوبت و حفظ pH پوست برای تخلیه مناسب و درخشش سالم و پوستی نرم کمک می کند.

Pauseîle همچنین اجزای چربی را هدف قرار می دهد ، باعث افزایش سرامیدها ، کمک به سفت شدن سد پوست ، کاهش اتلاف آب و بهبود ریزش سلول های قرنیه می شود. علاوه بر این ، از اسید هیالورونیک محافظت می کند ، که باعث افزایش احتباس آب می شود و باعث سنتز پروتئین ها و لیپیدهای عملکرد مانع می شود.

Pauseîle در 7 روز 40 درصد درخشندگی را افزایش داد ، به ترتیب در 24 ساعت و 28 روز به ترتیب 69 درصد و 90 درصد تأثیر داشتند. بعلاوه ، باعث بهبود TEWL (در 7 روز تا -39.7٪) ، تخلیه رطوبت (در مدت 7 روز تا -30.6٪) ، هیدراتاسیون (در 7 روز تا 68.2٪) و استحکام در تمام زمانهای اندازه گیری شده شد.

Pauseîle یک ماده فعال بیوتکنولوژیکی مشتق شده از دریا است که 100٪ منشا طبیعی دارد (ISO 16128) ، مورد تایید COSMOS ، گواهی وگان و حلال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pauseîle به سایت www.lipotrue.com مراجعه کنید یا با ما در [email protected] تماس بگیرید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>