عطر – جنوب شرقی – حقوق DOE (AE1756)

شما باید دارای مدرک علمی همراه با آموزش عطر سازی فنی باشید

آیا علاقه عمیقی به بوی موفقیت دارید؟

آیا شما در آرزوی ایجاد رایحه ای جاه طلبانه و خلاقانه هستید؟

شما در حال حاضر یک عطر ساز هستید و در حال حاضر در یک خانه خوشبو کار می کنید که رایحه هایی را برای بازار اروپا تولید می کند.

شما برای گام بعدی در زندگی شغلی خود آماده هستید ، به دنبال انعطاف پذیری خلاقیت خود هستید ، نه اینکه فقط با یک مختصر مطابقت داشته باشید بلکه مالکیت خود را بپذیرید ، ریسک کنید و کار خود را توسعه دهید و عطرهای برنده جایزه الهام بخش و به یاد ماندنی ایجاد کنید.

شما حداقل 5 سال تجربه کار به عنوان عطرساز در مراقبت از هوا ، مراقبت در منزل ، مراقبت شخصی یا عطر خوب ، تجربه شمع و نی را خواهید داشت یک مزیت اضافی است.

شما از نظر فنی قوی هستید ، از دقت علمی برخوردار هستید و آماده خلاقیت خود و ایجاد تغییر واقعی هستید.

شما فکر تجاری خواهید داشت و می خواهید به یک خانه رایحه جهانی تاسیس و با رشد سریع بپیوندید. به دنبال تجربه بیشتر خود با ایجاد طیف گسترده ای از عطرها هستید تا مشتریان و مارک های شما را واقعا هیجان زده کند.

این فرصت یک محیط کار دوستانه ، باز ، مشترک و خلاق را ارائه می دهد. شما باید بتوانید به صورت تیمی کار کنید و همچنین از کار مستقل خوشحال باشید.

فلسفه این شرکت بر اساس تعادل خوب بین خلاقیت ، تخصص فنی ، خدمات و قیمت است تا بتوانند بهترین خدمات و مراقبت از مشتری را ارائه دهند.

این یک نقش عالی با یک شرکت دوست داشتنی است ، اکنون درخواست دهید.

شما باید دارای مدرک علمی همراه با آموزش عطر سازی فنی باشید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>