عضو خانواده Puig و رئیس جمهور سابق خاندان عطر Mariano Puig Planas درگذشت

در طول 30 سال ریاست جمهوری ، عضو نسل دوم خانواده Puig پیشگام این تجارت بود تا در عرصه زیبایی به رسمیت شناخته شود.

ماریانو پویگ پلاناس ، عضو نسل دوم خانواده Puig ، صاحب خانه معطر و رایحه اسپانیایی ، در سن 94 سالگی درگذشت.

Puig Planas به عنوان رئیس جمهور برای بیش از 30 سال ، رشد بین المللی تجارت را پیشگویی کرد و با طراحان در سراسر جهان قرارداد امضا کرد ، از جمله Paco Rabanne در سال 1968 و در سال 1987 خانه مد کارولینای هررا را گسترش داد تا عطر و بویی را در آن گنجاند.

بعداً در حرفه خود به ایجاد انجمن تجارت خانوادگی اسپانیا ، Instituto de la Empresa Familiar ، که از 1995 تا 1997 ریاست آن را بر عهده داشت ، کمک کرد.

این تاجر تزیین شده در طول کار خود افتخارات زیادی نیز دریافت کرده است. بعداً وی توسط پادشاه فیلیپه ششم اسپانیا به رسمیت شناختن سهم خود در تجارت در سال 2019 مورد تمجید قرار گرفت.

خانواده Puig در ادای احترام به پدر چهار فرزند نوشتند: “از سن جوانی ، ماریانو پویگ برای رهبری ، توانایی کارآفرینی ، حس تجارت و شهود برای گسترش ، ایجاد روابط مهم با ایالات متحده ، کارائیب و فرانسه برجسته بود.” .

در سال 2004 ، پسرش مارك پويگ زمام امور را به عنوان مدير عامل به عهده گرفت و سه سال بعد به عنوان رئيس منصوب شد.

امروزه Puig سلطه گر دسته عطرها است و دارای هفت خانه عطر است و مجوز 14 مارک منطقه ای و بین المللی را در اختیار دارد.

در ژوئن سال گذشته ، Puig برای بدست آوردن اکثریت سهام برند زیبایی شارلوت تیلبری که ارزش این شرکت را 1 میلیارد پوند داشت ، از رقابت رقبای خود جلوگیری کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>