عاشقانه شیمیایی من خط آرایش “روزهای خطر” را با HipDot راه اندازی می کند – عکس ها را ببینید

هنگامی که اشک دگرگون شد در ماه دسامبر سال 2020 در سراسر کشور جاری شد عاشقانه شیمیایی مناست سه سلام برای انتقام شیرین مجموعه آرایش با HipDot تقریباً بلافاصله پس از انتشار به فروش رسید. اما اکنون طرفداران گروه شانس دوم خواهند داشت زیرا تیم رویایی مجموعه دیگری را بر اساس یکی دیگر از آلبوم های محبوب گروه ایجاد کرده است: روزهای خطر.

مارک آرایش به گروه کمک کرد تا تجربی ترین و خوش رنگ ترین دوران خود را به مجموعه ای چهار تکه شامل پالت سایه چشم ، دوتایی خط چشم ، آغازگر چشم و یک مجموعه لب براق تبدیل کند – همه آنها را می توانید به صورت جداگانه یا در طاق 98 دلاری خریداری کنید. HipDot داد جذابیت جزئیات منحصر به فرد مربوط به هر قطعه ، که می توانید در زیر مشاهده کنید.

The Art Is the Weapon Eye Shadow Palette ، 24 دلار

دیدن به عنوان زیبایی چهره شما – لباس ها ، آرایش و حتی موهای جرارد وی – از روزهای خطر دوران پر جنب و جوش ترین گروه بود ، فقط منطقی است که پالت سایه چشم مربوط به آن با نئونی به رنگهای سبز ، قرمز ، زرد ، نارنجی و صورتی انباشته شود. آنهایی را با چند متالیک جسورانه و یک سایه انتقال قدرتمند قهوه ای جفت کنید و همه چیزهایی را که برای ایجاد یک چشم چشم با الهام از “Na Na Na” لازم دارید ، خواهید داشت.

Better White Liner Duo Set ، 18 دلار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>