ظهور نفرت ضد آسیایی ، عادی سازی را به آرزویی دور برای سالن ها تبدیل می کند | مصاحبه

ما به عنوان عضوی از صنعت سالن سازی ، در حال حاضر تعداد زیادی از مشتریانی که وارد می شوند بسیار کاهش یافته است. با توجه به اینکه ما عمدتا زنان اقلیت کار می کنیم ، فکر می کنم همه گیری ما را به شدت تحت تأثیر قرار داده ، سالن های ناخن و سالن های ماساژ و ما را آسیب پذیر کرده است. حتی اگر بسیاری از مراحل ورود به سیستم را انجام دهیم [in place] برای اطمینان از ایمنی مهمانان ، افزایش لوازم یکبار مصرف و محدودیت در کار بودن ، همچنان شاهد کاهش چشمگیر فروش بوده ایم.

علاوه بر همه اینها ، من به عنوان یک مالک اسپا آمریکایی آسیایی که افرادی از نپالی و زمینه های آسیایی را استخدام می کند ، قبلاً هرگز نگران امنیت و تأثیر آن نبودم [the rise in anti-Asian hate] ممکن است در تجارت من داشته باشد. بعد از تیراندازی های آبگرم ، من فکر کردم که برای ایمنی و نه اینکه بخواهم به درهای آبگرم بوق زدم [staying open] دیر

اگرچه ما هر کسی را که مناسب این برند باشد استخدام می کنیم ، در حال حاضر بیشتر زنان از نپال ، مصر ، پاکستان و آمریکای جنوبی و همچنین چین و کره را استخدام می کنیم. وقتی جرایم متنفر مربوط به آسیا شروع به جهش کرد ، برخی از کارمندان ما از ورود به کار در مترو بسیار ترسیده بودند. ما فضای لازم را به آنها اختصاص دادیم و به آنها اجازه دادیم تا در خانه احساس راحتی کنند. ما همچنین پیشنهاد دادیم كه آنها را با هزینه شركت Uber’ed كنیم و هرگز نگرانی های آنها را نادیده نگیریم – و تمام هزینه های خدمات برجسته ای را كه زنان قادر به انجام آنها نبودند جذب كردیم. ما همچنین دوربین های امنیتی اضافی را در سالن ها اضافه کردیم.

اتفاق نظر کلی که دیده ایم این است که مشتریان می دانند آسیایی ها (به ویژه مردم چین) مقصر همه گیری نیستند. هرچند ، ما همچنین دریافتیم که مشتریان در احتیاط اشتباه می کنند و نمی دانند با اعضای کارکنان چه بگویند. آنها با برتری کارکنان و فوق العاده مودب بودن مهربانی خود را نشان می دهند.

اسپا و صنعت خاص من به طور گسترده ای منجر به نخ کشیدن شده است ، مهارتی که عمدتا از شرق ، از جمله هند ، پاکستان و سایر کشورهای آسیایی ناشی می شود. بسیاری از زنان جوان از حرفه سالن دور شده اند و دیگر در کار در اسپا احساس راحتی نمی کنند – از این رو [there’s been] کاهش استعداد.

من در حال حاضر به عنوان مشاور حلقه لوتوس برای بنیاد آسیا خدمت می کنم [women across] 18 کشور مختلف در آسیا [in the fight] علیه خشونت و تبعیض جنسیتی. من به عنوان یک زن آمریکایی آسیایی امیدوارم که شاهد فرصت های اقتصادی ، رشد و آینده برای کارآفرینان و زنان از نژاد ما در ایالات متحده و در سراسر جهان باشم. به عنوان یک مادر دو فرزند ، حمله اسید سوزاننده لانگ آیلند واقعاً مرا ترساند. من دخترم را در آن دختر می بینم و امیدوارم که همه تلاش خود را انجام دهیم تا جوامع خود را به هم نزدیک کنیم و چالش هایی را که امروز به عنوان آمریکایی های آسیایی با آن روبرو هستیم تصدیق کنیم.

هسیه هست

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت زیبایی لب وجود دارد
@ ada1127_nyc

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>